Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $567K |
| Maç Günü Geliri | $1.4M |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $111K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $976K |
| Personel Maaşları | $87K |
| Tesis Bakımı | $205K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Aug 2028 |
$2.3M |
$1.3M |
$986K |
$138.2M |
| Jul 2028 |
$12.2M |
$11.4M |
$824K |
$137.2M |
| Jun 2028 |
$34.1M |
$1.4M |
$32.7M |
$136.4M |
| May 2028 |
$2.1M |
$1.3M |
$829K |
$103.7M |
| Apr 2028 |
$2.1M |
$1.3M |
$832K |
$102.9M |
| Mar 2028 |
$2.1M |
$1.3M |
$834K |
$102.0M |
| Feb 2028 |
$27.3M |
$30.3M |
$-3.0M |
$101.2M |
| Jan 2028 |
$10.2M |
$1.6M |
$8.6M |
$104.2M |
| Dec 2027 |
$8.5M |
$1.6M |
$7.0M |
$95.6M |
| Nov 2027 |
$8.5M |
$1.6M |
$7.0M |
$88.6M |
| Oct 2027 |
$5.3M |
$1.6M |
$3.8M |
$81.7M |
| Sep 2027 |
$18.1M |
$1.6M |
$16.6M |
$77.9M |