| TV Geliri | $54K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $3K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $10K |
| Oyuncu Maaşları | $509K |
| Personel Maaşları | $31K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $157K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Nov 2026 | $2.5M | $696K | $1.8M | $6.2M |
| Oct 2026 | $1.3M | $862K | $408K | $4.5M |
| Sep 2026 | $3.6M | $365K | $3.3M | $4.0M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $762K |