| TV Geliri | $524K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $122K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $44K |
| Oyuncu Maaşları | $1.2M |
| Personel Maaşları | $73K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $5K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $165K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jan 2027 | $689K | $1.5M | $-784K | $-792K |
| Dec 2026 | $219K | $1.4M | $-1.2M | $-8K |
| Nov 2026 | $243K | $1.5M | $-1.2M | $1.2M |
| Oct 2026 | $232K | $1.8M | $-1.5M | $2.4M |
| Sep 2026 | $238K | $1.4M | $-1.2M | $3.9M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $5.1M |