| TV Geliri | $184K |
| Sıralama TV Bonusu | $18K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $41K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $213K |
| Oyuncu Maaşları | $827K |
| Personel Maaşları | $58K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $314K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Nov 2026 | $475K | $1.2M | $-723K | $36.3M |
| Oct 2026 | $404K | $1.7M | $-1.2M | $37.0M |
| Sep 2026 | $37.0M | $1.3M | $35.7M | $38.3M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $2.5M |