| TV Geliri | $7K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $2K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $9K |
| Oyuncu Maaşları | $225K |
| Personel Maaşları | $17K |
| Transfer Amortismanı | $791 |
| Borç Faizi | $71K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $50K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jun 2028 | $17K | $364K | $-347K | $-4.9M |
| May 2028 | $19K | $500K | $-481K | $-4.6M |
| Apr 2028 | $5K | $306K | $-300K | $-4.1M |
| Mar 2028 | $2K | $256K | $-254K | $-3.8M |
| Feb 2028 | $2K | $254K | $-252K | $-3.5M |
| Jan 2028 | $2K | $391K | $-389K | $-3.3M |
| Dec 2027 | $42K | $237K | $-195K | $-2.9M |
| Nov 2027 | $2K | $233K | $-231K | $-2.7M |
| Oct 2027 | $2K | $297K | $-295K | $-2.5M |
| Sep 2027 | $3K | $275K | $-272K | $-2.2M |
| Aug 2027 | $5K | $287K | $-283K | $-1.9M |
| Jul 2027 | $3K | $258K | $-255K | $-1.6M |