| TV Geliri | $681K |
| Sıralama TV Bonusu | $68K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $35K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $46K |
| Oyuncu Maaşları | $952K |
| Personel Maaşları | $38K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $3K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $7K |
| Tesis Bakımı | $155K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Aug 2027 | $899K | $1.2M | $-257K | $-478K |
| Jul 2027 | $853K | $1.1M | $-268K | $-221K |
| Jun 2027 | $2.4M | $1.0M | $1.3M | $48K |
| May 2027 | $860K | $1.0M | $-170K | $-1.3M |
| Apr 2027 | $868K | $1.0M | $-147K | $-1.1M |
| Mar 2027 | $910K | $1.1M | $-147K | $-977K |
| Feb 2027 | $876K | $1.1M | $-209K | $-830K |
| Jan 2027 | $882K | $1.0M | $-144K | $-621K |
| Dec 2026 | $897K | $1.0M | $-128K | $-477K |
| Nov 2026 | $256K | $1.1M | $-830K | $-350K |
| Oct 2026 | $317K | $1.6M | $-1.3M | $480K |
| Sep 2026 | $72K | $844K | $-773K | $1.8M |