| TV Geliri | $207K |
| Sıralama TV Bonusu | $21K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $12K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $39K |
| Oyuncu Maaşları | $591K |
| Personel Maaşları | $64K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $47K |
| Tesis Bakımı | $269K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Oct 2026 | $299K | $970K | $-672K | $14.4M |
| Sep 2026 | $13.0M | $454K | $12.6M | $15.1M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $2.5M |