| TV Geliri | $532K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $12K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $10K |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $340K |
| Personel Maaşları | $29K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $137K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $85K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jun 2028 | $554K | $591K | $-37K | $-8.9M |
| May 2028 | $164K | $691K | $-527K | $-8.8M |
| Apr 2028 | $163K | $588K | $-425K | $-8.3M |
| Mar 2028 | $165K | $693K | $-528K | $-7.9M |
| Feb 2028 | $163K | $599K | $-436K | $-7.3M |
| Jan 2028 | $161K | $1.0M | $-845K | $-6.9M |
| Dec 2027 | $190K | $593K | $-402K | $-6.1M |
| Nov 2027 | $89K | $602K | $-512K | $-5.7M |
| Oct 2027 | $74K | $582K | $-508K | $-5.2M |
| Sep 2027 | $78K | $579K | $-501K | $-4.6M |
| Aug 2027 | $46K | $565K | $-518K | $-4.1M |
| Jul 2027 | $33K | $485K | $-452K | $-3.6M |