| TV Geliri | $1.8M |
| Sıralama TV Bonusu | $175K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $115K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $92K |
| Oyuncu Maaşları | $1.1M |
| Personel Maaşları | $75K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $24K |
| Tesis Bakımı | $723K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Feb 2027 | $3.6M | $1.9M | $1.7M | $13.3M |
| Jan 2027 | $3.1M | $1.9M | $1.2M | $11.6M |
| Dec 2026 | $4.1M | $2.0M | $2.0M | $10.4M |
| Nov 2026 | $2.5M | $1.9M | $585K | $8.4M |
| Oct 2026 | $1.0M | $3.2M | $-2.2M | $7.8M |
| Sep 2026 | $3.7M | $1.3M | $2.4M | $10.0M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $7.6M |