| TV Geliri | $91K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $6K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $709K |
| Personel Maaşları | $48K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $228K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $15K |
| Tesis Bakımı | $155K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Apr 2028 | $97K | $1.2M | $-1.1M | $-15.6M |
| Mar 2028 | $140K | $1.2M | $-1.0M | $-14.5M |
| Feb 2028 | $185K | $1.0M | $-860K | $-13.5M |
| Jan 2028 | $142K | $1.6M | $-1.5M | $-12.6M |
| Dec 2027 | $678K | $979K | $-302K | $-11.2M |
| Nov 2027 | $139K | $967K | $-828K | $-10.9M |
| Oct 2027 | $136K | $1.3M | $-1.1M | $-10.1M |
| Sep 2027 | $136K | $938K | $-802K | $-8.9M |
| Aug 2027 | $148K | $980K | $-832K | $-8.1M |
| Jul 2027 | $140K | $965K | $-825K | $-7.3M |
| Jun 2027 | $93K | $1.0M | $-909K | $-6.5M |
| May 2027 | $92K | $962K | $-870K | $-5.5M |