Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $6K |
| Maç Günü Geliri | $3K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $1K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $66K |
| Personel Maaşları | $37K |
| Tesis Bakımı | $125K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Aug 2034 |
$10K |
$228K |
$-219K |
$-18.5M |
| Jul 2034 |
$10K |
$228K |
$-219K |
$-18.3M |
| Jun 2034 |
$10K |
$228K |
$-219K |
$-18.1M |
| May 2034 |
$10K |
$228K |
$-219K |
$-17.9M |
| Apr 2034 |
$10K |
$228K |
$-218K |
$-17.6M |
| Mar 2034 |
$10K |
$228K |
$-218K |
$-17.4M |
| Feb 2034 |
$10K |
$228K |
$-218K |
$-17.2M |
| Jan 2034 |
$10K |
$1.0M |
$-1.0M |
$-17.0M |
| Dec 2033 |
$63K |
$228K |
$-164K |
$-16.0M |
| Nov 2033 |
$10K |
$228K |
$-217K |
$-15.8M |
| Oct 2033 |
$10K |
$228K |
$-217K |
$-15.6M |
| Sep 2033 |
$10K |
$228K |
$-217K |
$-15.4M |