| TV Geliri | $4.3M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $542K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $11.2M |
| Personel Maaşları | $98K |
| Transfer Amortismanı | $244K |
| Borç Faizi | $61K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $754K |
| Tesis Bakımı | $155K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Mar 2027 | $4.9M | $12.5M | $-7.7M | $-14.0M |
| Feb 2027 | $5.0M | $11.2M | $-6.2M | $-6.5M |
| Jan 2027 | $5.0M | $11.2M | $-6.2M | $-533K |
| Dec 2026 | $5.6M | $11.2M | $-5.5M | $5.4M |
| Nov 2026 | $2.2M | $11.1M | $-8.8M | $10.7M |
| Oct 2026 | $2.5M | $10.8M | $-8.3M | $19.3M |
| Sep 2026 | $3.8M | $9.2M | $-5.4M | $27.3M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $44.5M |