| TV Geliri | $513K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $426K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $21K |
| Oyuncu Maaşları | $659K |
| Personel Maaşları | $45K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $49K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $155K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jan 2028 | $960K | $1.2M | $-198K | $-5.3M |
| Dec 2027 | $1.0M | $911K | $109K | $-5.1M |
| Nov 2027 | $1.0M | $929K | $100K | $-5.2M |
| Oct 2027 | $1.1M | $1.3M | $-192K | $-5.3M |
| Sep 2027 | $1.1M | $860K | $200K | $-5.1M |
| Aug 2027 | $1.1M | $873K | $178K | $-5.3M |
| Jul 2027 | $1.1M | $838K | $218K | $-5.5M |
| Jun 2027 | $1.2M | $968K | $233K | $-5.7M |
| May 2027 | $395K | $1.1M | $-684K | $-5.9M |
| Apr 2027 | $445K | $1.0M | $-560K | $-5.2M |
| Mar 2027 | $445K | $998K | $-553K | $-4.7M |
| Feb 2027 | $115K | $986K | $-871K | $-4.1M |