| TV Geliri | $2.9M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $89K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $376K |
| Oyuncu Maaşları | $1.3M |
| Personel Maaşları | $33K |
| Transfer Amortismanı | $2K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $702K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jan 2028 | $3.7M | $2.0M | $1.6M | $28.9M |
| Dec 2027 | $3.3M | $1.8M | $1.6M | $27.2M |
| Nov 2027 | $3.4M | $1.8M | $1.7M | $25.7M |
| Oct 2027 | $3.3M | $2.1M | $1.3M | $24.0M |
| Sep 2027 | $3.6M | $1.8M | $1.8M | $22.7M |
| Aug 2027 | $4.0M | $1.5M | $2.5M | $20.9M |
| Jul 2027 | $4.0M | $1.3M | $2.6M | $18.5M |
| Jun 2027 | $7.8M | $1.3M | $6.6M | $15.8M |
| May 2027 | $4.0M | $1.2M | $2.8M | $9.3M |
| Apr 2027 | $4.0M | $1.2M | $2.7M | $6.5M |
| Mar 2027 | $4.0M | $1.2M | $2.8M | $3.7M |
| Feb 2027 | $1.6M | $726K | $896K | $959K |