| TV Geliri | $87K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $11K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $39K |
| Oyuncu Maaşları | $417K |
| Personel Maaşları | $22K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $87K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $125K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Nov 2027 | $137K | $651K | $-514K | $-6.0M |
| Oct 2027 | $125K | $631K | $-506K | $-5.4M |
| Sep 2027 | $115K | $587K | $-473K | $-4.9M |
| Aug 2027 | $114K | $546K | $-431K | $-4.5M |
| Jul 2027 | $109K | $539K | $-431K | $-4.0M |
| Jun 2027 | $296K | $517K | $-221K | $-3.6M |
| May 2027 | $107K | $512K | $-405K | $-3.4M |
| Apr 2027 | $107K | $562K | $-456K | $-3.0M |
| Mar 2027 | $39K | $517K | $-478K | $-2.5M |
| Feb 2027 | $44K | $550K | $-506K | $-2.0M |
| Jan 2027 | $24K | $548K | $-524K | $-1.5M |
| Dec 2026 | $24K | $470K | $-446K | $-1.0M |