| TV Geliri | $334K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $18K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $15K |
| Oyuncu Maaşları | $499K |
| Personel Maaşları | $25K |
| Transfer Amortismanı | $11K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $235K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Feb 2028 | $368K | $770K | $-402K | $3.0M |
| Jan 2028 | $385K | $805K | $-420K | $3.4M |
| Dec 2027 | $461K | $703K | $-242K | $3.8M |
| Nov 2027 | $342K | $743K | $-401K | $4.1M |
| Oct 2027 | $115K | $647K | $-532K | $4.4M |
| Sep 2027 | $114K | $507K | $-393K | $5.0M |
| Aug 2027 | $36K | $460K | $-424K | $5.3M |
| Jul 2027 | $33K | $377K | $-344K | $5.8M |
| Jun 2027 | $23K | $449K | $-425K | $6.7M |
| May 2027 | $27K | $356K | $-329K | $7.1M |
| Apr 2027 | $23K | $333K | $-310K | $7.4M |
| Mar 2027 | $20K | $321K | $-301K | $7.7M |