| TV Geliri | $1.2M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $33K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $1.0M |
| Personel Maaşları | $44K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $22K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $105K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Sep 2027 | $1.3M | $1.2M | $62K | $-3.7M |
| Aug 2027 | $1.1M | $1.1M | $14K | $-3.7M |
| Jul 2027 | $1.1M | $1.1M | $80K | $-3.8M |
| Jun 2027 | $2.4M | $1.1M | $1.3M | $-3.8M |
| May 2027 | $1.1M | $1.2M | $-107K | $-5.1M |
| Apr 2027 | $1.1M | $1.5M | $-357K | $-5.0M |
| Mar 2027 | $330K | $1.1M | $-781K | $-4.6M |
| Feb 2027 | $356K | $1.1M | $-756K | $-3.8M |
| Jan 2027 | $359K | $1.2M | $-877K | $-3.1M |
| Dec 2026 | $345K | $1.1M | $-726K | $-2.2M |
| Nov 2026 | $108K | $1.1M | $-967K | $-1.5M |
| Oct 2026 | $102K | $1.3M | $-1.2M | $-520K |