Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $22K |
| Maç Günü Geliri | $43K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $3K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $237K |
| Personel Maaşları | $56K |
| Tesis Bakımı | $175K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Aug 2027 |
$284K |
$469K |
$-185K |
$-847K |
| Jul 2027 |
$68K |
$487K |
$-419K |
$-662K |
| Jun 2027 |
$68K |
$449K |
$-381K |
$-242K |
| May 2027 |
$68K |
$448K |
$-380K |
$139K |
| Apr 2027 |
$68K |
$447K |
$-379K |
$519K |
| Mar 2027 |
$69K |
$457K |
$-388K |
$897K |
| Feb 2027 |
$68K |
$423K |
$-355K |
$1.3M |
| Jan 2027 |
$100K |
$423K |
$-323K |
$1.6M |
| Dec 2026 |
$879K |
$433K |
$446K |
$2.0M |
| Nov 2026 |
$68K |
$433K |
$-365K |
$1.5M |
| Oct 2026 |
$68K |
$433K |
$-365K |
$1.9M |
| Sep 2026 |
$131K |
$424K |
$-293K |
$2.2M |