| TV Geliri | $291K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $12K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $36K |
| Oyuncu Maaşları | $1.2M |
| Personel Maaşları | $82K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $270K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Nov 2026 | $339K | $1.6M | $-1.2M | $1.6M |
| Oct 2026 | $334K | $2.0M | $-1.7M | $2.8M |
| Sep 2026 | $476K | $1.1M | $-631K | $4.4M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $5.1M |