| TV Geliri | $210K |
| Sıralama TV Bonusu | $42K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $25K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $405K |
| Personel Maaşları | $49K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $6K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $115K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Dec 2026 | $319K | $575K | $-256K | $-979K |
| Nov 2026 | $316K | $569K | $-254K | $-723K |
| Oct 2026 | $64K | $848K | $-784K | $-470K |
| Sep 2026 | $56K | $504K | $-447K | $315K |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $762K |