| TV Geliri | $2.4M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $102K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $17K |
| Oyuncu Maaşları | $1.4M |
| Personel Maaşları | $43K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $648K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Aug 2028 | $2.5M | $2.1M | $406K | $3.8M |
| Jul 2028 | $2.5M | $1.8M | $736K | $3.4M |
| Jun 2028 | $4.0M | $1.8M | $2.1M | $2.6M |
| May 2028 | $2.5M | $2.7M | $-217K | $523K |
| Apr 2028 | $2.5M | $1.8M | $702K | $740K |
| Mar 2028 | $2.6M | $1.4M | $1.3M | $38K |
| Feb 2028 | $2.8M | $1.8M | $999K | $-1.2M |
| Jan 2028 | $2.7M | $1.6M | $1.1M | $-2.2M |
| Dec 2027 | $2.6M | $1.5M | $1.1M | $-3.3M |
| Nov 2027 | $2.6M | $1.4M | $1.2M | $-4.5M |
| Oct 2027 | $1.3M | $1.9M | $-573K | $-5.6M |
| Sep 2027 | $1.0M | $1.4M | $-357K | $-5.0M |