| TV Geliri | $359K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $9K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $325K |
| Personel Maaşları | $57K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $15K |
| Tesis Bakımı | $125K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jan 2027 | $373K | $522K | $-149K | $525K |
| Dec 2026 | $371K | $525K | $-153K | $674K |
| Nov 2026 | $75K | $497K | $-422K | $827K |
| Oct 2026 | $74K | $877K | $-803K | $1.2M |
| Sep 2026 | $102K | $550K | $-448K | $2.1M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $2.5M |