| TV Geliri | $432K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $21K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $142K |
| Oyuncu Maaşları | $1.7M |
| Personel Maaşları | $74K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $248K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Nov 2026 | $594K | $2.0M | $-1.4M | $914K |
| Oct 2026 | $600K | $2.4M | $-1.8M | $2.4M |
| Sep 2026 | $453K | $1.4M | $-959K | $4.1M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $5.1M |