| İsim | Görev | Aktif | Rapor Hazır | Güven | Son Gözlem | Bölgeler |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Matias Valdes | Baş Scout | 12 | 0 | 46% | 01.06.2027 | Kuzey AfrikaGüney Amerika |
| Alexis Sierralta | Scout | 4 | 0 | 48% | 16.01.2027 | Güney Amerika |
| Scout | 2 | 0 | 40% | 01.01.2027 | Kuzey Amerika | |
| Scout | 1 | 0 | 48% | 03.08.2026 | ||
| Scout | 1 | 0 | 48% | 03.08.2026 |
| Oyuncu | Pozisyon | Yaş | Kulüp | Scout | Kaynak | Durum | Başladı | Son Gözlem | İzlendi | Maç | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Talep | Son Oy | Karar | Risk |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Martín Jiménez | DR | 20 | Audax Italiano | Alexis Sierralta | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 82 | 86 | 72% | 100% | 150.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Maximiliano Romero | ST | 29 | Argentinos Juniors | Matias Valdes | Personel Önerisi | Aktif | 01.06.2027 | 01.06.2027 | 1 | 0 | 97 | 109 | 65% | 100% | 650.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Rodrigo Cabral | AMR | 28 | Huracán | Matias Valdes | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 93 | 111 | 58% | 100% | 500.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Lautaro Pastrán | AMR | 26 | Belgrano | Matias Valdes | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 83 | 106 | 58% | 100% | 200.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Ariel Molas | DC | 24 | Boca Juniors | Matias Valdes | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 106 | 119 | 58% | 100% | 950.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| — | — | Matias Valdes | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 80 | 93 | 58% | 100% | 200.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |||
| Levit Béjar | DR | 24 | Universidad de Concepcion | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 65 | 75 | 48% | 100% | 150.0K | — | — | — | ||
| Lucas Molina | DL | 24 | Universidad de Concepcion | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 65 | 74 | 48% | 100% | 150.0K | — | — | — | ||
| Gustavo Santos | WR | 25 | Nacional | Alexis Sierralta | Transfer Talebi | Aktif | 16.01.2027 | 16.01.2027 | 1 | 0 | 116 | 110 | 40% | 100% | 2.2M | — | — | — | |
| Camilo Lemos | GK | 25 | Penarol | Matias Valdes | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 115 | 124 | 40% | 96% | 1.8M | — | — | — | |
| Diego Campillo | DC | 26 | Guadalajara | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 121 | 119 | 40% | 97% | 2.4M | — | — | — | ||
| Rivaldo Khune | GK | 31 | JS Kabylie | Matias Valdes | Transfer Talebi | Aktif | 29.08.2026 | 29.08.2026 | 1 | 0 | 110 | 92 | 40% | 78% | 950.0K | — | — | — | |
| Eddie Segura | DC | 31 | San Marcos de Arica | Matias Valdes | Transfer Talebi | Aktif | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 94 | 92 | 40% | 89% | 650.0K | — | — | — | |
| Eduardo Villanueva | GK | 23 | Colo-Colo | Matias Valdes | Transfer Talebi | Aktif | 02.08.2026 | 02.08.2026 | 1 | 0 | 88 | 94 | 40% | 93% | 550.0K | — | — | — | |
| Sebastián Ferreira | ST | 30 | Olimpia | Alexis Sierralta | Transfer Talebi | Aktif | 02.08.2026 | 02.08.2026 | 1 | 0 | 107 | 104 | 40% | 96% | 3.9M | — | — | — | |
| Jonatan Torres | ST | 31 | Cerro Porteno | Alexis Sierralta | Transfer Talebi | Aktif | 02.08.2026 | 02.08.2026 | 1 | 0 | 104 | 117 | 40% | 95% | 3.8M | — | — | — | |
| Jean Carlos Garcés | GK | 25 | Universidad de Concepcion | Matias Valdes | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 73 | 97 | 40% | 86% | 300.0K | — | — | — | |
| Edvard Tagseth | WL | 27 | Nashville SC | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 123 | 118 | 40% | 105% | 4.5M | — | — | — | ||
| Marcelo Morales | DL | 25 | New York Red Bulls | Matias Valdes | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 86 | 119 | 28% | 100% | 200.0K | — | Daha Fazla Bilgi | İzlemeye Devam | |
| Leonel González | DL | 34 | Melgar | Matias Valdes | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 85 | 86 | 28% | 100% | 20.0K | — | — | — |
| # | Talep | Pozisyon | Min. GS | Yaş | Maks. Bütçe | Scout | Gözlem | Raporlar | Durum | Rol Profili |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #20 | #183 | GK | 146 | 21–29 | 2.2M | Matias Valdes | 0 | 0 | Aktif | T 8.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #21 | #184 | DL | 151 | 21–29 | 2.2M | Alexis Sierralta | 0 | 0 | Aktif | T 9.0 · M 11.0 · P 12.0 |
| #22 | #185 | MC | 154 | 21–29 | 2.2M | Matias Valdes | 0 | 0 | Aktif | T 12.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #23 | #186 | ST | 156 | 21–29 | 2.2M | Alexis Sierralta | 0 | 0 | Aktif | T 13.0 · M 10.0 · P 11.0 |
| Scout | Hedef Takım | Bağlı | Son Katılım |
|---|---|---|---|
| Alexis Sierralta | Colo-Colo U20 | #20, #21, #22, #23 | |
| Alexis Sierralta | Union La Calera U20 | #20, #21, #22, #23 | |
| Matias Valdes | Universidad de Chile U20 | #20, #21, #22, #23 |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Martín Jiménez | İzlemeye Devam | — | 0.81 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maximiliano Romero | İzlemeye Devam | — | 1.04 | ✓ | — | 0.10 | 0.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ariel Molas | İzlemeye Devam | — | 0.93 | ✓ | — | 0.10 | 0.17 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #14185466 | İzlemeye Devam | — | 0.93 | ✓ | — | 0.10 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Rodrigo Cabral | İzlemeye Devam | — | 0.93 | ✓ | — | 0.10 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Marcelo Morales | İzlemeye Devam | — | -0.16 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lautaro Pastrán | İzlemeye Devam | — | 0.93 | ✓ | — | 0.10 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Alexis Sierralta | Martín Jiménez | Onayla | 0.81 | 72% | Rol Uyumlu |
| Matias Valdes | Maximiliano Romero | Onayla | 1.04 | 65% | Rol Uyumlu |
| Matias Valdes | Ariel Molas | Onayla | 0.93 | 58% | Rol Uyumlu |
| Matias Valdes | Player #14185466 | Onayla | 0.93 | 58% | Rol Uyumlu |
| Matias Valdes | Rodrigo Cabral | Onayla | 0.93 | 58% | Rol Uyumlu |
| Matias Valdes | Marcelo Morales | Daha Fazla Bilgi | -0.16 | 28% | Düşük Güven |
| Matias Valdes | Lautaro Pastrán | Onayla | 0.93 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Martín Jiménez | İzlemeye Devam | — | 0.81 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maximiliano Romero | İzlemeye Devam | — | 1.04 | ✓ | — | 0.10 | 0.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ariel Molas | İzlemeye Devam | — | 0.93 | ✓ | — | 0.10 | 0.17 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #14185466 | İzlemeye Devam | — | 0.93 | ✓ | — | 0.10 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Rodrigo Cabral | İzlemeye Devam | — | 0.93 | ✓ | — | 0.10 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Marcelo Morales | İzlemeye Devam | — | -0.16 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lautaro Pastrán | İzlemeye Devam | — | 0.93 | ✓ | — | 0.10 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Alexis Sierralta | Martín Jiménez | Onayla | 0.81 | 72% | Rol Uyumlu |
| Matias Valdes | Maximiliano Romero | Onayla | 1.04 | 65% | Rol Uyumlu |
| Matias Valdes | Ariel Molas | Onayla | 0.93 | 58% | Rol Uyumlu |
| Matias Valdes | Player #14185466 | Onayla | 0.93 | 58% | Rol Uyumlu |
| Matias Valdes | Rodrigo Cabral | Onayla | 0.93 | 58% | Rol Uyumlu |
| Matias Valdes | Marcelo Morales | Daha Fazla Bilgi | -0.16 | 28% | Düşük Güven |
| Matias Valdes | Lautaro Pastrán | Onayla | 0.93 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Martín Jiménez | İzlemeye Devam | — | 0.81 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maximiliano Romero | İzlemeye Devam | — | 1.04 | ✓ | — | 0.10 | 0.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ariel Molas | İzlemeye Devam | — | 0.93 | ✓ | — | 0.10 | 0.17 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #14185466 | İzlemeye Devam | — | 0.93 | ✓ | — | 0.10 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Rodrigo Cabral | İzlemeye Devam | — | 0.93 | ✓ | — | 0.10 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Marcelo Morales | İzlemeye Devam | — | -0.16 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lautaro Pastrán | İzlemeye Devam | — | 0.93 | ✓ | — | 0.10 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Alexis Sierralta | Martín Jiménez | Onayla | 0.81 | 72% | Rol Uyumlu |
| Matias Valdes | Maximiliano Romero | Onayla | 1.04 | 65% | Rol Uyumlu |
| Matias Valdes | Ariel Molas | Onayla | 0.93 | 58% | Rol Uyumlu |
| Matias Valdes | Player #14185466 | Onayla | 0.93 | 58% | Rol Uyumlu |
| Matias Valdes | Rodrigo Cabral | Onayla | 0.93 | 58% | Rol Uyumlu |
| Matias Valdes | Marcelo Morales | Daha Fazla Bilgi | -0.16 | 28% | Düşük Güven |
| Matias Valdes | Lautaro Pastrán | Onayla | 0.93 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Martín Jiménez | İzlemeye Devam | — | 0.81 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maximiliano Romero | İzlemeye Devam | — | 1.04 | ✓ | — | 0.10 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ariel Molas | İzlemeye Devam | — | 0.93 | ✓ | — | 0.10 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #14185466 | İzlemeye Devam | — | 0.93 | ✓ | — | 0.10 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Rodrigo Cabral | İzlemeye Devam | — | 0.93 | ✓ | — | 0.10 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Marcelo Morales | İzlemeye Devam | — | -0.16 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lautaro Pastrán | İzlemeye Devam | — | 0.93 | ✓ | — | 0.10 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Alexis Sierralta | Martín Jiménez | Onayla | 0.81 | 72% | Rol Uyumlu |
| Matias Valdes | Maximiliano Romero | Onayla | 1.04 | 65% | Rol Uyumlu |
| Matias Valdes | Ariel Molas | Onayla | 0.93 | 58% | Rol Uyumlu |
| Matias Valdes | Player #14185466 | Onayla | 0.93 | 58% | Rol Uyumlu |
| Matias Valdes | Rodrigo Cabral | Onayla | 0.93 | 58% | Rol Uyumlu |
| Matias Valdes | Marcelo Morales | Daha Fazla Bilgi | -0.16 | 28% | Düşük Güven |
| Matias Valdes | Lautaro Pastrán | Onayla | 0.93 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Martín Jiménez | İzlemeye Devam | — | 0.81 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maximiliano Romero | İzlemeye Devam | — | 1.04 | ✓ | — | 0.10 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ariel Molas | İzlemeye Devam | — | 0.93 | ✓ | — | 0.10 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #14185466 | İzlemeye Devam | — | 0.93 | ✓ | — | 0.10 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Rodrigo Cabral | İzlemeye Devam | — | 0.93 | ✓ | — | 0.10 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Marcelo Morales | İzlemeye Devam | — | -0.16 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lautaro Pastrán | İzlemeye Devam | — | 0.93 | ✓ | — | 0.10 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Alexis Sierralta | Martín Jiménez | Onayla | 0.81 | 72% | Rol Uyumlu |
| Matias Valdes | Maximiliano Romero | Onayla | 1.04 | 65% | Rol Uyumlu |
| Matias Valdes | Ariel Molas | Onayla | 0.93 | 58% | Rol Uyumlu |
| Matias Valdes | Player #14185466 | Onayla | 0.93 | 58% | Rol Uyumlu |
| Matias Valdes | Rodrigo Cabral | Onayla | 0.93 | 58% | Rol Uyumlu |
| Matias Valdes | Marcelo Morales | Daha Fazla Bilgi | -0.16 | 28% | Düşük Güven |
| Matias Valdes | Lautaro Pastrán | Onayla | 0.93 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Martín Jiménez | İzlemeye Devam | — | 0.81 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maximiliano Romero | İzlemeye Devam | — | 1.04 | ✓ | — | 0.10 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ariel Molas | İzlemeye Devam | — | 0.93 | ✓ | — | 0.10 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #14185466 | İzlemeye Devam | — | 0.93 | ✓ | — | 0.10 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Rodrigo Cabral | İzlemeye Devam | — | 0.93 | ✓ | — | 0.10 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Marcelo Morales | İzlemeye Devam | — | -0.16 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lautaro Pastrán | İzlemeye Devam | — | 0.93 | ✓ | — | 0.10 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Alexis Sierralta | Martín Jiménez | Onayla | 0.81 | 72% | Rol Uyumlu |
| Matias Valdes | Maximiliano Romero | Onayla | 1.04 | 65% | Rol Uyumlu |
| Matias Valdes | Ariel Molas | Onayla | 0.93 | 58% | Rol Uyumlu |
| Matias Valdes | Player #14185466 | Onayla | 0.93 | 58% | Rol Uyumlu |
| Matias Valdes | Rodrigo Cabral | Onayla | 0.93 | 58% | Rol Uyumlu |
| Matias Valdes | Marcelo Morales | Daha Fazla Bilgi | -0.16 | 28% | Düşük Güven |
| Matias Valdes | Lautaro Pastrán | Onayla | 0.93 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Martín Jiménez | İzlemeye Devam | — | 0.81 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maximiliano Romero | İzlemeye Devam | — | 1.04 | ✓ | — | 0.10 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ariel Molas | İzlemeye Devam | — | 0.93 | ✓ | — | 0.10 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #14185466 | İzlemeye Devam | — | 0.93 | ✓ | — | 0.10 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Rodrigo Cabral | İzlemeye Devam | — | 0.93 | ✓ | — | 0.10 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Marcelo Morales | İzlemeye Devam | — | -0.16 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lautaro Pastrán | İzlemeye Devam | — | 0.93 | ✓ | — | 0.10 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Alexis Sierralta | Martín Jiménez | Onayla | 0.81 | 72% | Rol Uyumlu |
| Matias Valdes | Maximiliano Romero | Onayla | 1.04 | 65% | Rol Uyumlu |
| Matias Valdes | Ariel Molas | Onayla | 0.93 | 58% | Rol Uyumlu |
| Matias Valdes | Player #14185466 | Onayla | 0.93 | 58% | Rol Uyumlu |
| Matias Valdes | Rodrigo Cabral | Onayla | 0.93 | 58% | Rol Uyumlu |
| Matias Valdes | Marcelo Morales | Daha Fazla Bilgi | -0.16 | 28% | Düşük Güven |
| Matias Valdes | Lautaro Pastrán | Onayla | 0.93 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Martín Jiménez | İzlemeye Devam | — | 0.81 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maximiliano Romero | İzlemeye Devam | — | 1.04 | ✓ | — | 0.10 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ariel Molas | İzlemeye Devam | — | 0.93 | ✓ | — | 0.10 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #14185466 | İzlemeye Devam | — | 0.93 | ✓ | — | 0.10 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Rodrigo Cabral | İzlemeye Devam | — | 0.93 | ✓ | — | 0.10 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Marcelo Morales | İzlemeye Devam | — | -0.16 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lautaro Pastrán | İzlemeye Devam | — | 0.93 | ✓ | — | 0.10 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Alexis Sierralta | Martín Jiménez | Onayla | 0.81 | 72% | Rol Uyumlu |
| Matias Valdes | Maximiliano Romero | Onayla | 1.04 | 65% | Rol Uyumlu |
| Matias Valdes | Ariel Molas | Onayla | 0.93 | 58% | Rol Uyumlu |
| Matias Valdes | Player #14185466 | Onayla | 0.93 | 58% | Rol Uyumlu |
| Matias Valdes | Rodrigo Cabral | Onayla | 0.93 | 58% | Rol Uyumlu |
| Matias Valdes | Marcelo Morales | Daha Fazla Bilgi | -0.16 | 28% | Düşük Güven |
| Matias Valdes | Lautaro Pastrán | Onayla | 0.93 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Martín Jiménez | İzlemeye Devam | — | 0.81 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maximiliano Romero | İzlemeye Devam | — | 1.04 | ✓ | — | 0.10 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ariel Molas | İzlemeye Devam | — | 0.93 | ✓ | — | 0.10 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #14185466 | İzlemeye Devam | — | 0.93 | ✓ | — | 0.10 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Rodrigo Cabral | İzlemeye Devam | — | 0.93 | ✓ | — | 0.10 | 0.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Marcelo Morales | İzlemeye Devam | — | -0.16 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lautaro Pastrán | İzlemeye Devam | — | 0.93 | ✓ | — | 0.10 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Alexis Sierralta | Martín Jiménez | Onayla | 0.81 | 72% | Rol Uyumlu |
| Matias Valdes | Maximiliano Romero | Onayla | 1.04 | 65% | Rol Uyumlu |
| Matias Valdes | Ariel Molas | Onayla | 0.93 | 58% | Rol Uyumlu |
| Matias Valdes | Player #14185466 | Onayla | 0.93 | 58% | Rol Uyumlu |
| Matias Valdes | Rodrigo Cabral | Onayla | 0.93 | 58% | Rol Uyumlu |
| Matias Valdes | Marcelo Morales | Daha Fazla Bilgi | -0.16 | 28% | Düşük Güven |
| Matias Valdes | Lautaro Pastrán | Onayla | 0.93 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Martín Jiménez | İzlemeye Devam | — | 0.81 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maximiliano Romero | İzlemeye Devam | — | 1.04 | ✓ | — | 0.10 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ariel Molas | İzlemeye Devam | — | 0.93 | ✓ | — | 0.10 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #14185466 | İzlemeye Devam | — | 0.93 | ✓ | — | 0.10 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Rodrigo Cabral | İzlemeye Devam | — | 0.93 | ✓ | — | 0.10 | 0.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Marcelo Morales | İzlemeye Devam | — | -0.16 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lautaro Pastrán | İzlemeye Devam | — | 0.93 | ✓ | — | 0.10 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Alexis Sierralta | Martín Jiménez | Onayla | 0.81 | 72% | Rol Uyumlu |
| Matias Valdes | Maximiliano Romero | Onayla | 1.04 | 65% | Rol Uyumlu |
| Matias Valdes | Ariel Molas | Onayla | 0.93 | 58% | Rol Uyumlu |
| Matias Valdes | Player #14185466 | Onayla | 0.93 | 58% | Rol Uyumlu |
| Matias Valdes | Rodrigo Cabral | Onayla | 0.93 | 58% | Rol Uyumlu |
| Matias Valdes | Marcelo Morales | Daha Fazla Bilgi | -0.16 | 28% | Düşük Güven |
| Matias Valdes | Lautaro Pastrán | Onayla | 0.93 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Martín Jiménez | İzlemeye Devam | — | 0.81 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maximiliano Romero | İzlemeye Devam | — | 1.04 | ✓ | — | 0.10 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ariel Molas | İzlemeye Devam | — | 0.93 | ✓ | — | 0.10 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #14185466 | İzlemeye Devam | — | 0.93 | ✓ | — | 0.10 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Rodrigo Cabral | İzlemeye Devam | — | 0.93 | ✓ | — | 0.10 | 0.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Marcelo Morales | İzlemeye Devam | — | -0.16 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lautaro Pastrán | İzlemeye Devam | — | 0.93 | ✓ | — | 0.10 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Alexis Sierralta | Martín Jiménez | Onayla | 0.81 | 72% | Rol Uyumlu |
| Matias Valdes | Maximiliano Romero | Onayla | 1.04 | 65% | Rol Uyumlu |
| Matias Valdes | Ariel Molas | Onayla | 0.93 | 58% | Rol Uyumlu |
| Matias Valdes | Player #14185466 | Onayla | 0.93 | 58% | Rol Uyumlu |
| Matias Valdes | Rodrigo Cabral | Onayla | 0.93 | 58% | Rol Uyumlu |
| Matias Valdes | Marcelo Morales | Daha Fazla Bilgi | -0.16 | 28% | Düşük Güven |
| Matias Valdes | Lautaro Pastrán | Onayla | 0.93 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Martín Jiménez | İzlemeye Devam | — | 0.81 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maximiliano Romero | İzlemeye Devam | — | 1.04 | ✓ | — | 0.10 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ariel Molas | İzlemeye Devam | — | 0.93 | ✓ | — | 0.10 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #14185466 | İzlemeye Devam | — | 0.93 | ✓ | — | 0.10 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Rodrigo Cabral | İzlemeye Devam | — | 0.93 | ✓ | — | 0.10 | 0.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Marcelo Morales | İzlemeye Devam | — | -0.16 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lautaro Pastrán | İzlemeye Devam | — | 0.93 | ✓ | — | 0.10 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Alexis Sierralta | Martín Jiménez | Onayla | 0.81 | 72% | Rol Uyumlu |
| Matias Valdes | Maximiliano Romero | Onayla | 1.04 | 65% | Rol Uyumlu |
| Matias Valdes | Ariel Molas | Onayla | 0.93 | 58% | Rol Uyumlu |
| Matias Valdes | Player #14185466 | Onayla | 0.93 | 58% | Rol Uyumlu |
| Matias Valdes | Rodrigo Cabral | Onayla | 0.93 | 58% | Rol Uyumlu |
| Matias Valdes | Marcelo Morales | Daha Fazla Bilgi | -0.16 | 28% | Düşük Güven |
| Matias Valdes | Lautaro Pastrán | Onayla | 0.93 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Martín Jiménez | İzlemeye Devam | — | 0.81 | — | — | 0.20 | 0.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maximiliano Romero | İzlemeye Devam | — | 1.04 | ✓ | — | 0.10 | 0.51 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ariel Molas | İzlemeye Devam | — | 0.93 | ✓ | — | 0.10 | 0.75 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #14185466 | İzlemeye Devam | — | 0.93 | ✓ | — | 0.10 | 0.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Rodrigo Cabral | İzlemeye Devam | — | 0.93 | ✓ | — | 0.10 | 0.39 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Marcelo Morales | İzlemeye Devam | — | -0.16 | — | — | 0.20 | 0.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lautaro Pastrán | İzlemeye Devam | — | 0.93 | ✓ | — | 0.10 | 0.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Alexis Sierralta | Martín Jiménez | Onayla | 0.81 | 72% | Rol Uyumlu |
| Matias Valdes | Maximiliano Romero | Onayla | 1.04 | 65% | Rol Uyumlu |
| Matias Valdes | Ariel Molas | Onayla | 0.93 | 58% | Rol Uyumlu |
| Matias Valdes | Player #14185466 | Onayla | 0.93 | 58% | Rol Uyumlu |
| Matias Valdes | Rodrigo Cabral | Onayla | 0.93 | 58% | Rol Uyumlu |
| Matias Valdes | Marcelo Morales | Daha Fazla Bilgi | -0.16 | 28% | Düşük Güven |
| Matias Valdes | Lautaro Pastrán | Onayla | 0.93 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Martín Jiménez | İzlemeye Devam | — | 0.81 | — | — | 0.20 | 0.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maximiliano Romero | İzlemeye Devam | — | 1.04 | ✓ | — | 0.10 | 0.51 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ariel Molas | İzlemeye Devam | — | 0.93 | ✓ | — | 0.10 | 0.75 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #14185466 | İzlemeye Devam | — | 0.93 | ✓ | — | 0.10 | 0.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Rodrigo Cabral | İzlemeye Devam | — | 0.93 | ✓ | — | 0.10 | 0.39 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Marcelo Morales | İzlemeye Devam | — | -0.16 | — | — | 0.20 | 0.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lautaro Pastrán | İzlemeye Devam | — | 0.93 | ✓ | — | 0.10 | 0.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Alexis Sierralta | Martín Jiménez | Onayla | 0.81 | 72% | Rol Uyumlu |
| Matias Valdes | Maximiliano Romero | Onayla | 1.04 | 65% | Rol Uyumlu |
| Matias Valdes | Ariel Molas | Onayla | 0.93 | 58% | Rol Uyumlu |
| Matias Valdes | Player #14185466 | Onayla | 0.93 | 58% | Rol Uyumlu |
| Matias Valdes | Rodrigo Cabral | Onayla | 0.93 | 58% | Rol Uyumlu |
| Matias Valdes | Marcelo Morales | Daha Fazla Bilgi | -0.16 | 28% | Düşük Güven |
| Matias Valdes | Lautaro Pastrán | Onayla | 0.93 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Martín Jiménez | İzlemeye Devam | — | 0.81 | — | — | 0.20 | 0.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maximiliano Romero | İzlemeye Devam | — | 1.04 | ✓ | — | 0.10 | 0.51 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ariel Molas | İzlemeye Devam | — | 0.93 | ✓ | — | 0.10 | 0.75 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #14185466 | İzlemeye Devam | — | 0.93 | ✓ | — | 0.10 | 0.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Rodrigo Cabral | İzlemeye Devam | — | 0.93 | ✓ | — | 0.10 | 0.39 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Marcelo Morales | İzlemeye Devam | — | -0.16 | — | — | 0.20 | 0.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lautaro Pastrán | İzlemeye Devam | — | 0.93 | ✓ | — | 0.10 | 0.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Alexis Sierralta | Martín Jiménez | Onayla | 0.81 | 72% | Rol Uyumlu |
| Matias Valdes | Maximiliano Romero | Onayla | 1.04 | 65% | Rol Uyumlu |
| Matias Valdes | Ariel Molas | Onayla | 0.93 | 58% | Rol Uyumlu |
| Matias Valdes | Player #14185466 | Onayla | 0.93 | 58% | Rol Uyumlu |
| Matias Valdes | Rodrigo Cabral | Onayla | 0.93 | 58% | Rol Uyumlu |
| Matias Valdes | Marcelo Morales | Daha Fazla Bilgi | -0.16 | 28% | Düşük Güven |
| Matias Valdes | Lautaro Pastrán | Onayla | 0.93 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Martín Jiménez | İzlemeye Devam | — | 0.81 | — | — | 0.20 | 0.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maximiliano Romero | İzlemeye Devam | — | 1.04 | ✓ | — | 0.10 | 0.51 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ariel Molas | İzlemeye Devam | — | 0.93 | ✓ | — | 0.10 | 0.75 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #14185466 | İzlemeye Devam | — | 0.93 | ✓ | — | 0.10 | 0.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Rodrigo Cabral | İzlemeye Devam | — | 0.93 | ✓ | — | 0.10 | 0.39 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Marcelo Morales | İzlemeye Devam | — | -0.16 | — | — | 0.20 | 0.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lautaro Pastrán | İzlemeye Devam | — | 0.93 | ✓ | — | 0.10 | 0.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Alexis Sierralta | Martín Jiménez | Onayla | 0.81 | 72% | Rol Uyumlu |
| Matias Valdes | Maximiliano Romero | Onayla | 1.04 | 65% | Rol Uyumlu |
| Matias Valdes | Ariel Molas | Onayla | 0.93 | 58% | Rol Uyumlu |
| Matias Valdes | Player #14185466 | Onayla | 0.93 | 58% | Rol Uyumlu |
| Matias Valdes | Rodrigo Cabral | Onayla | 0.93 | 58% | Rol Uyumlu |
| Matias Valdes | Marcelo Morales | Daha Fazla Bilgi | -0.16 | 28% | Düşük Güven |
| Matias Valdes | Lautaro Pastrán | Onayla | 0.93 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Son Kulüp | Pozisyon | Grup | GS | PS | Güven | Ücret | Son Görülme | Resmi | Hazırlık |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Benjamín Schamine | O'Higgins | DM | Defans | 93 | 108 | 95% | 1.0M | 04.09.2027 | 33 | 2 |
| Lautaro Pastrán | Colo-Colo | AMR | Orta Saha | 87 | 106 | 91% | 1.0M | 04.09.2027 | 3 | 1 |
| Maximiliano Romero | Colo-Colo | ST | Forvet | 97 | 109 | 82% | 850.0K | 04.09.2027 | 3 | 0 |
| Joaquín Sosa | Colo-Colo | DC | Defans | 91 | 104 | 45% | 800.0K | 04.09.2027 | 1 | 1 |
| Marcelo Morales | Universidad de Chile | DL | Defans | 90 | 119 | 62% | 950.0K | 28.08.2027 | 2 | 1 |
| Rodrigo Cabral | Audax Italiano | AMR | Orta Saha | 96 | 111 | 95% | 1.6M | 14.08.2027 | 3 | 3 |
| Giovani Chiaverano | Audax Italiano | AMR | Orta Saha | 89 | 104 | 84% | 600.0K | 14.08.2027 | 2 | 2 |
| Universidad de Concepcion | DR | Defans | 74 | 93 | 84% | 200.0K | 31.07.2027 | 2 | 2 | |
| Thiago Perruisset | Cobresal | GK | Kaleci | 114 | 125 | 48% | 800.0K | 24.07.2027 | 1 | 0 |
| Agustín Buffa | Union La Calera | GK | Kaleci | 85 | 86 | 65% | 250.0K | 29.05.2027 | 2 | 0 |
| Union La Calera | ST | Forvet | 94 | 113 | 84% | 1.1M | 29.05.2027 | 2 | 2 | |
| Felipe Salomoni | Universidad de Chile | DL | Defans | 79 | 99 | 28% | 300.0K | 15.05.2027 | 0 | 1 |
| Jorge Hernández | Audax Italiano | GK | Kaleci | 91 | 102 | 48% | 250.0K | 01.05.2027 | 1 | 0 |
| Ariel Molas | Universidad de Concepcion | DC | Defans | 106 | 119 | 84% | 800.0K | 17.04.2027 | 2 | 2 |
| Leonel González | Universidad de Concepcion | DL | Defans | 79 | 86 | 38% | 40.0K | 17.04.2027 | 0 | 2 |
| Franco Frías | Cobresal | AMR | Orta Saha | 90 | 109 | 48% | 650.0K | 10.04.2027 | 1 | 0 |
| Kevin Altez | Huachipato | AML | Orta Saha | 88 | 105 | 48% | 600.0K | 20.03.2027 | 1 | 0 |
| Gabriel Pec | O'Higgins | AMR | Orta Saha | 102 | 119 | 95% | 1.1M | 05.09.2026 | 4 | 0 |
| Antony | O'Higgins | AMR | Orta Saha | 102 | 119 | 82% | 950.0K | 05.09.2026 | 3 | 0 |
| Marco Pašalić | O'Higgins | AMR | Orta Saha | 95 | 108 | 48% | 650.0K | 05.09.2026 | 1 | 0 |
| # | Pozisyon | Öncelik | Sebep | Min. GS | İdeal GS | Yaş | Bütçe | Durum | Hedef | Yönetim |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #183 | GK | Önemli | Kalite Artışı | 146 | 159 | 21–29 | 2.2M | İzlemede | — | — |
| #184 | DL | Önemli | Kalite Artışı | 151 | 164 | 21–29 | 2.2M | İzlemede | — | — |
| #185 | MC | Önemli | Kalite Artışı | 154 | 167 | 21–29 | 2.2M | İzlemede | — | — |
| #186 | ST | Önemli | Kalite Artışı | 156 | 169 | 21–29 | 2.2M | İzlemede | — | — |