| TV Geliri | $359K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $9K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $1.5M |
| Personel Maaşları | $80K |
| Transfer Amortismanı | $2K |
| Borç Faizi | $13K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $185K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Dec 2026 | $368K | $1.8M | $-1.4M | $-2.1M |
| Nov 2026 | $371K | $1.8M | $-1.4M | $-698K |
| Oct 2026 | $394K | $2.4M | $-2.0M | $713K |
| Sep 2026 | $697K | $1.7M | $-986K | $2.8M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $3.8M |