| TV Geliri | $24K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $1K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $210K |
| Personel Maaşları | $40K |
| Transfer Amortismanı | $4K |
| Borç Faizi | $2K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $125K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Nov 2026 | $25K | $381K | $-355K | $-417K |
| Oct 2026 | $25K | $368K | $-343K | $-65K |
| Sep 2026 | $25K | $332K | $-307K | $345K |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $762K |