| TV Geliri | $3.5M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $109K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $444K |
| Oyuncu Maaşları | $1.5M |
| Personel Maaşları | $54K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $192K |
| Tesis Bakımı | $775K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jan 2028 | $4.5M | $2.6M | $1.9M | $46.7M |
| Dec 2027 | $4.6M | $2.4M | $2.1M | $44.8M |
| Nov 2027 | $4.7M | $2.5M | $2.2M | $42.6M |
| Oct 2027 | $4.6M | $2.8M | $1.8M | $40.4M |
| Sep 2027 | $5.4M | $2.4M | $3.0M | $38.6M |
| Aug 2027 | $4.6M | $2.5M | $2.1M | $35.6M |
| Jul 2027 | $4.3M | $3.1M | $1.1M | $33.6M |
| Jun 2027 | $10.6M | $1.8M | $8.7M | $32.4M |
| May 2027 | $4.2M | $1.8M | $2.4M | $23.7M |
| Apr 2027 | $4.3M | $1.8M | $2.4M | $21.3M |
| Mar 2027 | $4.3M | $1.9M | $2.4M | $18.8M |
| Feb 2027 | $4.4M | $1.9M | $2.4M | $16.4M |