| TV Geliri | $3.2M |
| Sıralama TV Bonusu | $638K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $192K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $59K |
| Oyuncu Maaşları | $3.0M |
| Personel Maaşları | $85K |
| Transfer Amortismanı | $3K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $30K |
| Tesis Bakımı | $706K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Aug 2027 | $4.7M | $3.8M | $893K | $2.7M |
| Jul 2027 | $4.8M | $4.1M | $764K | $1.9M |
| Jun 2027 | $4.9M | $4.2M | $691K | $1.1M |
| May 2027 | $2.1M | $3.9M | $-1.8M | $389K |
| Apr 2027 | $1.8M | $3.7M | $-2.0M | $2.2M |
| Mar 2027 | $750K | $3.8M | $-3.1M | $4.2M |
| Feb 2027 | $1.2M | $4.4M | $-3.2M | $7.2M |
| Jan 2027 | $6.5M | $2.6M | $3.9M | $10.4M |
| Dec 2026 | $445K | $2.6M | $-2.2M | $6.6M |
| Nov 2026 | $1.6M | $2.8M | $-1.2M | $8.7M |
| Oct 2026 | $1.8M | $2.8M | $-1.1M | $9.9M |
| Sep 2026 | $3.9M | $2.9M | $1.0M | $11.0M |