| TV Geliri | $1.6M |
| Sıralama TV Bonusu | $330K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $115K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $44K |
| Oyuncu Maaşları | $1.2M |
| Personel Maaşları | $25K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $712K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jul 2028 | $2.5M | $1.9M | $544K | $8.5M |
| Jun 2028 | $4.7M | $1.8M | $2.9M | $8.0M |
| May 2028 | $2.5M | $1.8M | $699K | $5.0M |
| Apr 2028 | $2.5M | $1.8M | $682K | $4.3M |
| Mar 2028 | $2.5M | $1.8M | $716K | $3.7M |
| Feb 2028 | $2.5M | $1.7M | $746K | $2.9M |
| Jan 2028 | $2.5M | $1.7M | $735K | $2.2M |
| Dec 2027 | $2.4M | $1.8M | $560K | $1.5M |
| Nov 2027 | $2.4M | $2.0M | $462K | $906K |
| Oct 2027 | $2.7M | $1.8M | $928K | $444K |
| Sep 2027 | $1.2M | $1.4M | $-158K | $-483K |
| Aug 2027 | $781K | $1.2M | $-454K | $-325K |