| TV Geliri | $329K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $18K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $5K |
| Oyuncu Maaşları | $531K |
| Personel Maaşları | $33K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $33K |
| Tesis Bakımı | $341K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Aug 2027 | $353K | $939K | $-586K | $1.7M |
| Jul 2027 | $381K | $923K | $-543K | $2.2M |
| Jun 2027 | $352K | $961K | $-609K | $2.8M |
| May 2027 | $93K | $819K | $-726K | $3.4M |
| Apr 2027 | $93K | $822K | $-729K | $4.1M |
| Mar 2027 | $131K | $731K | $-600K | $4.8M |
| Feb 2027 | $145K | $729K | $-584K | $5.4M |
| Jan 2027 | $893K | $750K | $143K | $6.0M |
| Dec 2026 | $1.9M | $762K | $1.1M | $5.9M |
| Nov 2026 | $1.5M | $735K | $801K | $4.8M |
| Oct 2026 | $723K | $1.5M | $-798K | $4.0M |
| Sep 2026 | $3.0M | $775K | $2.2M | $4.8M |