| TV Geliri | $3.0M |
| Sıralama TV Bonusu | $296K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $102K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $5.8M |
| Personel Maaşları | $126K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $250K |
| Tesis Bakımı | $833K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Nov 2027 | $3.7M | $7.0M | $-3.4M | $39.6M |
| Oct 2027 | $3.7M | $7.0M | $-3.3M | $43.0M |
| Sep 2027 | $3.8M | $6.5M | $-2.8M | $46.3M |
| Aug 2027 | $4.0M | $4.6M | $-605K | $49.0M |
| Jul 2027 | $4.0M | $4.6M | $-571K | $49.6M |
| Jun 2027 | $8.9M | $4.2M | $4.6M | $50.2M |
| May 2027 | $3.6M | $5.6M | $-1.9M | $45.6M |
| Apr 2027 | $3.7M | $5.8M | $-2.1M | $47.5M |
| Mar 2027 | $3.7M | $4.9M | $-1.2M | $49.6M |
| Feb 2027 | $3.8M | $4.7M | $-883K | $50.8M |
| Jan 2027 | $4.8M | $4.7M | $94K | $51.7M |
| Dec 2026 | $3.7M | $4.7M | $-998K | $51.6M |