| TV Geliri | $1.8M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $140K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $498K |
| Personel Maaşları | $5K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $7K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $25K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Sep 2028 | $1.9M | $534K | $1.4M | $-1.2M |
| Aug 2028 | $1.9M | $643K | $1.3M | $-2.5M |
| Jul 2028 | $2.2M | $646K | $1.6M | $-3.8M |
| Jun 2028 | $1.9M | $617K | $1.3M | $-5.4M |
| May 2028 | $1.9M | $655K | $1.2M | $-6.6M |
| Apr 2028 | $1.9M | $869K | $1.1M | $-7.9M |
| Mar 2028 | $779K | $891K | $-112K | $-8.9M |
| Feb 2028 | $885K | $986K | $-102K | $-8.8M |
| Jan 2028 | $881K | $1.4M | $-504K | $-8.7M |
| Dec 2027 | $264K | $1.1M | $-822K | $-8.2M |
| Nov 2027 | $287K | $1.2M | $-939K | $-7.4M |
| Oct 2027 | $58K | $1.2M | $-1.1M | $-6.4M |