| TV Geliri | $6.2M |
| Sıralama TV Bonusu | $616K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $407K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $103K |
| Oyuncu Maaşları | $9.9M |
| Personel Maaşları | $91K |
| Transfer Amortismanı | $458K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $43K |
| Tesis Bakımı | $892K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Sep 2027 | $7.9M | $11.4M | $-3.5M | $51.0M |
| Aug 2027 | $7.7M | $8.3M | $-584K | $54.1M |
| Jul 2027 | $7.8M | $7.6M | $242K | $54.2M |
| Jun 2027 | $33.5M | $7.8M | $25.7M | $53.5M |
| May 2027 | $7.9M | $8.0M | $-73K | $27.4M |
| Apr 2027 | $8.9M | $11.1M | $-2.3M | $27.0M |
| Mar 2027 | $8.2M | $8.4M | $-209K | $28.8M |
| Feb 2027 | $6.4M | $8.1M | $-1.7M | $28.5M |
| Jan 2027 | $7.9M | $8.2M | $-383K | $29.8M |
| Dec 2026 | $8.8M | $8.6M | $220K | $29.7M |
| Nov 2026 | $9.9M | $8.4M | $1.5M | $29.0M |
| Oct 2026 | $7.6M | $9.6M | $-2.0M | $27.1M |