| İsim | Görev | Aktif | Rapor Hazır | Güven | Son Gözlem | Bölgeler |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Scout | 13 | 0 | 42% | 01.06.2027 | Batı Avrupa | |
| Antoine Guérin | Scout | 4 | 0 | 45% | 02.06.2027 | Batı Avrupa |
| Jean-Baptiste Lacroix | Scout | 1 | 0 | 40% | 30.08.2027 | Batı Avrupa |
| Rémi Vidal | Scout | 0 | 0 | 0% |
| Oyuncu | Pozisyon | Yaş | Kulüp | Scout | Kaynak | Durum | Başladı | Son Gözlem | İzlendi | Maç | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Talep | Son Oy | Karar | Risk |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ayyoub Bouaddi | DM | 20 | LOSC Lille | Antoine Guérin | Personel Önerisi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 120 | 137 | 58% | 100% | 15.0M | — | — | — | |
| Juan Cruz Payal | AMC | 22 | Boca Juniors | Personel Önerisi | Aktif | 01.06.2027 | 01.06.2027 | 1 | 0 | 102 | 128 | 48% | 100% | 3.5M | — | — | — | ||
| Adam Karabec | AMR | 24 | Sparta Prague | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 109 | 131 | 48% | 100% | 7.1M | — | — | — | ||
| Lautaro Millán | AMR | 22 | Independiente | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 109 | 130 | 48% | 100% | 5.7M | — | — | — | ||
| Marshall Munetsi | DM | 31 | Wolverhampton Wanderers | Personel Önerisi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 106 | 123 | 48% | 100% | 2.0M | — | — | — | ||
| Paulo Fonseca | ML | 25 | Newcastle United | Jean-Baptiste Lacroix | Transfer Talebi | Aktif | 30.08.2027 | 30.08.2027 | 1 | 0 | 162 | 147 | 40% | 125% | 49.0M | — | — | — | |
| Wesley Fofana | DC | 27 | Chelsea | Antoine Guérin | Transfer Talebi | Aktif | 02.06.2027 | 02.06.2027 | 1 | 0 | 159 | 154 | 40% | 125% | 49.0M | — | — | — | |
| Rúben Dias | DC | 30 | Manchester City | Antoine Guérin | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 148 | 151 | 40% | 125% | 36.0M | — | — | — | |
| Declan Rice | DM | 29 | Arsenal | Transfer Talebi | Aktif | 07.08.2026 | 07.08.2026 | 1 | 0 | 135 | 139 | 40% | 123% | 33.0M | — | — | — | ||
| Nico González | DM | 26 | Manchester City | Transfer Talebi | Aktif | 07.08.2026 | 07.08.2026 | 1 | 0 | 119 | 132 | 40% | 117% | 24.0M | — | — | — | ||
| Moisés Caicedo | DM | 26 | Chelsea | Transfer Talebi | Aktif | 07.08.2026 | 07.08.2026 | 1 | 0 | 139 | 147 | 40% | 124% | 48.0M | — | — | — | ||
| Gabriel | DC | 30 | Arsenal | Transfer Talebi | Aktif | 07.08.2026 | 07.08.2026 | 1 | 0 | 149 | 144 | 40% | 122% | 42.0M | — | — | — | ||
| Enzo Fernández | DM | 27 | Chelsea | Transfer Talebi | Aktif | 06.08.2026 | 06.08.2026 | 1 | 0 | 130 | 140 | 40% | 122% | 46.0M | — | — | — | ||
| Bruno Guimarães | DM | 30 | Newcastle United | Transfer Talebi | Aktif | 06.08.2026 | 06.08.2026 | 1 | 0 | 119 | 136 | 40% | 119% | 22.0M | — | — | — | ||
| Rúben Dias | DC | 30 | Manchester City | Transfer Talebi | Aktif | 05.08.2026 | 05.08.2026 | 1 | 0 | 157 | 152 | 40% | 125% | 46.0M | — | — | — | ||
| Alexander Isak | AML | 28 | Liverpool | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 143 | 154 | 40% | 123% | 71.0M | — | — | — | ||
| Florian Wirtz | AMR | 24 | Liverpool | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 162 | 145 | 40% | 122% | 65.0M | — | — | — | ||
| Benjamin Šeško | ST | 24 | Manchester United | Antoine Guérin | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 135 | 135 | 40% | 114% | 33.0M | — | — | — |
| Oyuncu | Pozisyon | Kulüp | Görev | Talep | Öneri | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Risk | Köken |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Paulo Fonseca | ML | Newcastle United | #13 | — | Düşün | 162 | 147 | 40% | 125% | 49.0M | Gölge |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Diego Coppola | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 6700000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Luca Koleosho | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 9200000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Endrick | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 54000000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Rémy Cabella | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 650000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Diego Coppola | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 6700000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Luca Koleosho | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 9200000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Endrick | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 54000000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Rémy Cabella | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 650000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Diego Coppola | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 6700000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Luca Koleosho | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 9200000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Endrick | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 54000000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Rémy Cabella | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 650000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Diego Coppola | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 6700000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Luca Koleosho | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 9200000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Endrick | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 54000000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Rémy Cabella | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 650000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Diego Coppola | Reddet | — | -1.34 | — | — | 1.50 | 6700000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Endrick | Reddet | — | -1.34 | — | — | 1.50 | 54000000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Rémy Cabella | Reddet | — | -1.34 | — | — | 1.50 | 650000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Luca Koleosho | Reddet | — | -0.99 | — | — | 1.50 | 5500000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Diego Coppola | Reddet | -1.34 | 65% | Çok Pahalı | |
| Endrick | Reddet | -1.34 | 65% | Çok Pahalı | |
| Rémy Cabella | Reddet | -1.34 | 65% | Çok Pahalı | |
| Luca Koleosho | Reddet | -0.99 | 48% | Çok Pahalı |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rémy Cabella | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 650000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Nicolas Cozza | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 5200000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oussama El Azzouzi | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 7400000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rémy Cabella | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 650000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Nicolas Cozza | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 5200000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oussama El Azzouzi | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 7400000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lamine Camara | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 6300000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Jean Gaillard | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 3600000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Rémy Cabella | Reddet | — | -0.99 | — | — | 1.50 | 500000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Nicolas Cozza | Reddet | — | -0.99 | — | — | 1.50 | 5100000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oussama El Azzouzi | Reddet | — | -1.34 | — | — | 1.50 | 7400000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Rémy Cabella | Reddet | -0.99 | 48% | Çok Pahalı | |
| Nicolas Cozza | Reddet | -0.99 | 48% | Çok Pahalı | |
| Oussama El Azzouzi | Reddet | -1.34 | 65% | Çok Pahalı |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lamine Camara | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.49 | 1.68 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jean Gaillard | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.96 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Rémy Cabella | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Nicolas Cozza | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.30 | 1.36 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oussama El Azzouzi | Yönetime Sor | — | 1.07 | ✓ | — | 0.56 | 1.97 | Yüksek risk — kararı yönetim verir |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Rémy Cabella | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven | |
| Nicolas Cozza | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven | |
| Oussama El Azzouzi | Onayla | 1.07 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lamine Camara | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.49 | 1.68 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jean Gaillard | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.96 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Rémy Cabella | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Nicolas Cozza | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.30 | 1.36 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oussama El Azzouzi | Yönetime Sor | — | 1.07 | ✓ | — | 0.56 | 1.97 | Yüksek risk — kararı yönetim verir |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Rémy Cabella | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven | |
| Nicolas Cozza | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven | |
| Oussama El Azzouzi | Onayla | 1.07 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lamine Camara | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.49 | 1.68 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jean Gaillard | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.96 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Rémy Cabella | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Nicolas Cozza | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.30 | 1.36 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oussama El Azzouzi | Yönetime Sor | — | 1.07 | ✓ | — | 0.56 | 1.97 | Yüksek risk — kararı yönetim verir |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Rémy Cabella | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven | |
| Nicolas Cozza | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven | |
| Oussama El Azzouzi | Onayla | 1.07 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lamine Camara | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.49 | 1.68 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jean Gaillard | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.96 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Rémy Cabella | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Nicolas Cozza | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.30 | 1.36 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oussama El Azzouzi | Yönetime Sor | — | 1.07 | ✓ | — | 0.56 | 1.97 | Yüksek risk — kararı yönetim verir |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Rémy Cabella | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven | |
| Nicolas Cozza | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven | |
| Oussama El Azzouzi | Onayla | 1.07 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lamine Camara | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.49 | 1.68 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jean Gaillard | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.96 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Rémy Cabella | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Nicolas Cozza | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.30 | 1.36 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oussama El Azzouzi | Yönetime Sor | — | 1.07 | ✓ | — | 0.56 | 1.97 | Yüksek risk — kararı yönetim verir |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Rémy Cabella | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven | |
| Nicolas Cozza | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven | |
| Oussama El Azzouzi | Onayla | 1.07 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lamine Camara | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.49 | 1.68 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ngal'Ayel Mukau | Reddet | — | 0.00 | — | — | 0.76 | 2.14 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Jean Gaillard | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.96 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Rémy Cabella | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Nicolas Cozza | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.30 | 1.36 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oussama El Azzouzi | Yönetime Sor | — | 1.07 | ✓ | — | 0.56 | 1.97 | Yüksek risk — kararı yönetim verir |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Rémy Cabella | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven | |
| Nicolas Cozza | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven | |
| Oussama El Azzouzi | Onayla | 1.07 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lamine Camara | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.24 | 1.26 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ngal'Ayel Mukau | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.44 | 1.60 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jean Gaillard | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.72 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Rémy Cabella | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Nicolas Cozza | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 1.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oussama El Azzouzi | Yönetime Sor | — | 1.07 | ✓ | — | 0.27 | 1.48 | Yüksek risk — kararı yönetim verir |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Rémy Cabella | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven | |
| Nicolas Cozza | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven | |
| Oussama El Azzouzi | Onayla | 1.07 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lamine Camara | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.24 | 1.26 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ngal'Ayel Mukau | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.44 | 1.60 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jean Gaillard | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.72 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Rémy Cabella | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Nicolas Cozza | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 1.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oussama El Azzouzi | Yönetime Sor | — | 1.07 | ✓ | — | 0.27 | 1.48 | Yüksek risk — kararı yönetim verir |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Rémy Cabella | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven | |
| Nicolas Cozza | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven | |
| Oussama El Azzouzi | Onayla | 1.07 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Son Kulüp | Pozisyon | Grup | GS | PS | Güven | Ücret | Son Görülme | Resmi | Hazırlık |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Timothy Weah | Olympique de Marseille | DR | Defans | 115 | 135 | 95% | 5.9M | 10.04.2027 | 18 | 0 |
| Arthur Vermeeren | Olympique de Marseille | DM | Defans | 123 | 149 | 95% | 12.0M | 10.04.2027 | 21 | 0 |
| Ethan Nwaneri | Olympique de Marseille | AMR | Orta Saha | 139 | 168 | 95% | 48.0M | 10.04.2027 | 26 | 0 |
| Saud Abdulhamid | RC Lens | DR | Defans | 111 | 133 | 65% | 6.2M | 10.04.2027 | 2 | 0 |
| Benjamin Pavard | Olympique de Marseille | DR | Defans | 118 | 144 | 95% | 3.9M | 03.04.2027 | 30 | 0 |
| Hamed Traoré | Olympique de Marseille | AML | Orta Saha | 108 | 126 | 95% | 4.9M | 03.04.2027 | 27 | 0 |
| Hwang In-Beom | Stade Brestois | DM | Defans | 111 | 122 | 65% | 7.5M | 20.03.2027 | 2 | 0 |
| Jinairo Johnson | FC Metz | DC | Defans | 115 | 149 | 65% | 3.6M | 13.03.2027 | 2 | 0 |
| Giorgi Tsitaishvili | FC Metz | WL | Orta Saha | 109 | 123 | 65% | 8.0M | 13.03.2027 | 2 | 0 |
| FC Metz | AMC | Orta Saha | 111 | 124 | 65% | 9.1M | 13.03.2027 | 2 | 0 | |
| Boubacar Traoré | FC Metz | DM | Defans | 113 | 130 | 65% | 14.0M | 13.03.2027 | 2 | 0 |
| Lucas Gourna-Douath | Le Havre AC | DM | Defans | 102 | 139 | 65% | 5.8M | 06.03.2027 | 2 | 0 |
| Ruslan Litvinov | Le Havre AC | DC | Defans | 120 | 136 | 48% | 14.0M | 06.03.2027 | 1 | 0 |
| Le Havre AC | DR | Defans | 95 | 125 | 48% | 2.5M | 06.03.2027 | 1 | 0 | |
| Tiago Gouveia | OGC Nice | WL | Orta Saha | 124 | 141 | 65% | 14.0M | 27.02.2027 | 2 | 0 |
| Elye Wahi | OGC Nice | ST | Forvet | 123 | 142 | 65% | 12.0M | 27.02.2027 | 2 | 0 |
| Oussama El Azzouzi | AJ Auxerre | DM | Defans | 103 | 117 | 65% | 7.4M | 20.02.2027 | 2 | 0 |
| Danny Namaso | AJ Auxerre | AMR | Orta Saha | 117 | 132 | 65% | 9.5M | 20.02.2027 | 2 | 0 |
| Romain Faivre | AJ Auxerre | AMR | Orta Saha | 100 | 116 | 65% | 4.4M | 20.02.2027 | 2 | 0 |
| Mike Penders | RC Strasbourg | GK | Kaleci | 134 | 157 | 48% | 12.0M | 06.02.2027 | 1 | 0 |
| Aarón Anselmino | RC Strasbourg | DC | Defans | 138 | 156 | 48% | 17.0M | 06.02.2027 | 1 | 0 |
| Przemysław Frankowski | Stade Rennais | DR | Defans | 110 | 127 | 48% | 3.0M | 30.01.2027 | 1 | 0 |
| Abdoulaye Faye | FC Lorient | DC | Defans | 111 | 142 | 65% | 9.2M | 23.01.2027 | 2 | 0 |
| Trevan Sanusi | FC Lorient | AML | Orta Saha | 112 | 160 | 65% | 7.3M | 23.01.2027 | 2 | 0 |
| Ansu Fati | Monaco | AML | Orta Saha | 137 | 176 | 65% | 26.0M | 16.01.2027 | 2 | 0 |
| Rémy Cabella | FC Nantes | AML | Orta Saha | 117 | 139 | 65% | 650.0K | 09.01.2027 | 2 | 0 |
| Nicolas Cozza | FC Nantes | DL | Defans | 105 | 129 | 65% | 5.2M | 09.01.2027 | 2 | 0 |
| Sebastiano Esposito | FC Nantes | AMC | Orta Saha | 116 | 137 | 58% | 8.6M | 09.01.2027 | 1 | 1 |
| Mohamed Kaba | FC Nantes | DM | Defans | 95 | 112 | 48% | 3.1M | 09.01.2027 | 1 | 0 |
| Endrick | Olympique Lyonnais | AMR | Orta Saha | 135 | 180 | 65% | 54.0M | 26.12.2026 | 2 | 0 |
| Diego Coppola | Paris FC | DC | Defans | 117 | 143 | 65% | 6.7M | 19.12.2026 | 2 | 0 |
| Luca Koleosho | Paris FC | AMR | Orta Saha | 108 | 132 | 65% | 9.2M | 19.12.2026 | 2 | 0 |
| Arthur Masuaku | RC Lens | DL | Defans | 106 | 129 | 48% | 1.1M | 12.12.2026 | 1 | 0 |
| Juma Bah | OGC Nice | DC | Defans | 137 | 168 | 48% | 18.0M | 31.10.2026 | 1 | 0 |
| Datro Fofana | RC Strasbourg | AMR | Orta Saha | 129 | 151 | 48% | 18.0M | 10.10.2026 | 1 | 0 |
| Lautaro Millán | FC Lorient | AMR | Orta Saha | 109 | 130 | 48% | 5.7M | 26.09.2026 | 1 | 0 |
| Juan Cruz Payal | FC Lorient | AMC | Orta Saha | 102 | 128 | 48% | 3.5M | 26.09.2026 | 1 | 0 |
| Adam Karabec | Olympique Lyonnais | AMR | Orta Saha | 109 | 131 | 48% | 7.1M | 29.08.2026 | 1 | 0 |
| Marshall Munetsi | Paris FC | DM | Defans | 106 | 123 | 48% | 2.0M | 22.08.2026 | 1 | 0 |
| Oyuncu | Grup | Gözl. GS | Kaydedildi | Güven | Öneri |
|---|---|---|---|---|---|
| Paulo Fonseca | Orta Saha | 162 | 30.08.2027 | 40% | Düşün |