| TV Geliri | $5.9M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $407K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $370K |
| Oyuncu Maaşları | $6.6M |
| Personel Maaşları | $121K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $38K |
| Tesis Bakımı | $885K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Sep 2026 | $8.7M | $7.6M | $1.1M | $55.1M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $63.5M |