| TV Geliri | $1.5M |
| Sıralama TV Bonusu | $154K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $88K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $1.0M |
| Personel Maaşları | $49K |
| Transfer Amortismanı | $35K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $677K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Apr 2029 | $1.9M | $1.8M | $157K | $3.4M |
| Mar 2029 | $1.9M | $2.1M | $-107K | $3.3M |
| Feb 2029 | $2.0M | $2.1M | $-194K | $3.3M |
| Jan 2029 | $2.3M | $2.2M | $39K | $3.5M |
| Dec 2028 | $2.3M | $2.1M | $186K | $3.4M |
| Nov 2028 | $2.2M | $2.1M | $184K | $3.2M |
| Oct 2028 | $1.9M | $2.6M | $-644K | $3.0M |
| Sep 2028 | $1.9M | $1.8M | $84K | $3.6M |
| Aug 2028 | $2.1M | $1.7M | $320K | $3.5M |
| Jul 2028 | $2.1M | $1.8M | $245K | $3.1M |
| Jun 2028 | $3.5M | $1.8M | $1.7M | $2.8M |
| May 2028 | $1.9M | $1.8M | $90K | $1.0M |