| TV Geliri | $4.2M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $112K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $1.4M |
| Personel Maaşları | $52K |
| Transfer Amortismanı | $6K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $707K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Feb 2028 | $4.3M | $2.2M | $2.1M | $23.2M |
| Jan 2028 | $6.3M | $2.1M | $4.3M | $21.1M |
| Dec 2027 | $4.2M | $2.4M | $1.8M | $16.8M |
| Nov 2027 | $4.3M | $2.2M | $2.1M | $15.0M |
| Oct 2027 | $4.3M | $4.2M | $59K | $13.0M |
| Sep 2027 | $4.4M | $2.4M | $2.0M | $12.9M |
| Aug 2027 | $4.4M | $3.0M | $1.4M | $10.9M |
| Jul 2027 | $4.4M | $2.4M | $2.0M | $9.5M |
| Jun 2027 | $4.3M | $2.4M | $1.9M | $7.4M |
| May 2027 | $4.2M | $2.7M | $1.6M | $5.5M |
| Apr 2027 | $1.7M | $2.0M | $-314K | $4.0M |
| Mar 2027 | $1.9M | $1.8M | $40K | $4.3M |