| TV Geliri | $19K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $1K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $181K |
| Personel Maaşları | $25K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $19K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $85K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jun 2027 | $20K | $311K | $-290K | $-1.9M |
| May 2027 | $21K | $311K | $-290K | $-1.7M |
| Apr 2027 | $21K | $303K | $-282K | $-1.4M |
| Mar 2027 | $4K | $293K | $-289K | $-1.1M |
| Feb 2027 | $4K | $298K | $-294K | $-792K |
| Jan 2027 | $4K | $248K | $-244K | $-498K |
| Dec 2026 | $4K | $208K | $-204K | $-255K |
| Nov 2026 | $5K | $159K | $-154K | $-51K |
| Oct 2026 | $5K | $130K | $-125K | $103K |
| Sep 2026 | $5K | $176K | $-172K | $228K |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $400K |