| TV Geliri | $4.1M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $207K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $2.0M |
| Personel Maaşları | $58K |
| Transfer Amortismanı | $17K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $73K |
| Tesis Bakımı | $992K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Oct 2027 | $4.3M | $3.2M | $1.1M | $101.3M |
| Sep 2027 | $4.2M | $3.0M | $1.2M | $100.1M |
| Aug 2027 | $4.2M | $2.6M | $1.6M | $98.9M |
| Jul 2027 | $4.4M | $2.6M | $1.8M | $97.3M |
| Jun 2027 | $8.1M | $2.9M | $5.2M | $95.5M |
| May 2027 | $4.0M | $2.9M | $1.2M | $90.3M |
| Apr 2027 | $5.2M | $2.9M | $2.4M | $89.1M |
| Mar 2027 | $5.9M | $2.9M | $3.0M | $86.7M |
| Feb 2027 | $4.8M | $2.8M | $1.9M | $83.7M |
| Jan 2027 | $6.3M | $2.8M | $3.5M | $81.7M |
| Dec 2026 | $7.8M | $2.7M | $5.1M | $78.2M |
| Nov 2026 | $6.0M | $2.2M | $3.8M | $73.2M |