| İsim | Görev | Aktif | Rapor Hazır | Güven | Son Gözlem | Bölgeler |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Erik Claesson | Scout | 9 | 0 | 43% | 14.06.2027 | İskandinavya |
| Emil Berg | Scout | 7 | 0 | 40% | 02.01.2027 | Doğu Avrupaİskandinavya |
| Scout | 5 | 0 | 40% | 02.01.2027 | İskandinavya | |
| Dejan Lindelof | Teknik Direktör | 2 | 0 | 55% | 01.01.2027 | |
| Sebastian Forsberg | Scout | 1 | 0 | 58% | 01.01.2027 | |
| Daniel Berg | Futbol Direktörü | 0 | 0 | 0% |
| Oyuncu | Pozisyon | Yaş | Kulüp | Scout | Kaynak | Durum | Başladı | Son Gözlem | İzlendi | Maç | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Talep | Son Oy | Karar | Risk |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pascal Gregor | DR | 34 | Halmstad | Sebastian Forsberg | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 75 | 78 | 58% | 100% | 54.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Max Croon | GK | 22 | Djurgarden | Dejan Lindelof | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 77 | 94 | 55% | 100% | 65.0K | — | — | İzlemeye Devam | |
| Malkolm Nilsson Säfqvist | GK | 34 | Djurgarden | Dejan Lindelof | Personel Önerisi | Aktif | 31.08.2026 | 31.08.2026 | 1 | 0 | 98 | 81 | 55% | 100% | 13.5K | — | — | İzlemeye Devam | |
| Achraf Dari | DC | 28 | Al Ahly | Erik Claesson | Personel Önerisi | Aktif | 01.06.2027 | 01.06.2027 | 1 | 0 | 109 | 124 | 48% | 100% | 1.5M | — | — | — | |
| Júnior Brumado | ST | 28 | FC Midtjylland | Erik Claesson | Personel Önerisi | Aktif | 01.06.2027 | 01.06.2027 | 1 | 0 | 88 | 109 | 48% | 100% | 800.0K | — | — | — | |
| Mark Ugboh | GK | 24 | FC Midtjylland | Erik Claesson | Personel Önerisi | Aktif | 01.06.2027 | 01.06.2027 | 1 | 0 | 105 | 129 | 48% | 100% | 1.2M | — | — | — | |
| Junnosuke Suzuki | DR | 24 | FC Copenhagen | Erik Claesson | Personel Önerisi | Aktif | 01.06.2027 | 01.06.2027 | 1 | 0 | 100 | 126 | 48% | 100% | 1.9M | — | — | — | |
| Andrés Madruga | DC | 24 | Penarol | Erik Claesson | Personel Önerisi | Aktif | 01.06.2027 | 01.06.2027 | 1 | 0 | 101 | 115 | 48% | 100% | 1.1M | — | — | — | |
| George Mihaila | MC | 27 | Astra | Emil Berg | Transfer Talebi | Aktif | 02.01.2027 | 02.01.2027 | 1 | 0 | 115 | 118 | 40% | 100% | 2.9M | — | — | — | |
| Bernard Tekpetey | AMR | 30 | Ludogorets | Emil Berg | Transfer Talebi | Aktif | 02.01.2027 | 02.01.2027 | 1 | 0 | 107 | 109 | 40% | 89% | 2.9M | — | — | — | |
| Alisson | AMR | 22 | Shakhtar | Emil Berg | Transfer Talebi | Aktif | 02.01.2027 | 02.01.2027 | 1 | 0 | 126 | 122 | 40% | 100% | 4.8M | — | — | — | |
| Leopold Wahlstedt | GK | 28 | Rosenborg | Transfer Talebi | Aktif | 02.01.2027 | 02.01.2027 | 1 | 0 | 85 | 85 | 40% | 78% | 1.0M | — | — | — | ||
| Tomáš Nemčík | DC | 27 | Rosenborg | Erik Claesson | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 118 | 104 | 40% | 90% | 1.5M | — | — | — | |
| Tor Erik Larsen | GK | 29 | Aalesund | Emil Berg | Transfer Talebi | Aktif | 11.08.2026 | 11.08.2026 | 1 | 0 | 78 | 64 | 40% | 61% | 200.0K | — | — | — | Tutum |
| Xavier Dziekoński | GK | 24 | Korona Kielce | Emil Berg | Transfer Talebi | Aktif | 11.08.2026 | 11.08.2026 | 1 | 0 | 72 | 80 | 40% | 65% | 180.0K | — | — | — | Tutum |
| Valdemar Byskov | AMR | 23 | FC Midtjylland | Transfer Talebi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 81 | 91 | 40% | 79% | 1.1M | — | — | — | Tutum | |
| Fiete Arp | AML | 28 | OB | Transfer Talebi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 101 | 89 | 40% | 85% | 1.7M | — | — | — | ||
| Lukas Gottås | GK | 21 | Djurgarden | Erik Claesson | Transfer Talebi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 82 | 86 | 40% | 62% | 150.0K | — | — | — | Tutum |
| Silas Andersen | DM | 23 | BK Hacken | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 87 | 99 | 40% | 90% | 540.0K | — | — | — | ||
| Magnus Mattsson | DM | 29 | FC Copenhagen | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 110 | 90 | 40% | 97% | 1.8M | — | — | — | ||
| Nicolai Vallys | AMR | 31 | Brondby | Erik Claesson | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 98 | 112 | 40% | 98% | 1.2M | — | — | — | |
| Marko Lekić | ST | 24 | Partizan | Emil Berg | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 86 | 85 | 40% | 85% | 550.0K | — | — | — | |
| Kasper Høgh | ST | 27 | Bodo/Glimt | Emil Berg | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 104 | 103 | 40% | 94% | 1.9M | — | — | — | |
| Jakub Markovič | GK | 26 | Jablonec | Erik Claesson | Personel Önerisi | Aktif | 14.06.2027 | 14.06.2027 | 1 | 0 | 98 | 111 | 28% | 100% | 1.2M | — | — | — |
| Oyuncu | Pozisyon | Kulüp | Görev | Talep | Öneri | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Risk | Köken |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Henrik Falchener | DC | Viking | #9 | — | Hemen Al | 95 | 108 | 40% | 86% | 1.1M | Gölge | |
| Oliver Villadsen | DR | Brondby | #9 | — | Düşün | 103 | 83 | 40% | 92% | 1.4M | Gölge |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Elias Jemal | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 200000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Julius Beck | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 950000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Charles Sagoe Jr | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 4100000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| William Lykke | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 750000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Elias Jemal | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 200000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Julius Beck | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 950000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Charles Sagoe Jr | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 4100000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| William Lykke | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 750000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Elias Jemal | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 200000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Julius Beck | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 950000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Charles Sagoe Jr | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 4100000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| William Lykke | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 750000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Elias Jemal | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 200000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Julius Beck | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 950000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Charles Sagoe Jr | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 4100000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| William Lykke | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 750000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Julius Beck | Reddet | — | -1.13 | — | — | 1.50 | 950000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Charles Sagoe Jr | Reddet | — | -1.27 | — | — | 1.50 | 4100000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| William Lykke | Reddet | — | -0.90 | — | — | 1.50 | 750000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Elias Jemal | Reddet | — | -0.80 | — | — | 1.50 | 200000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Erik Claesson | Julius Beck | Reddet | -1.13 | 82% | Çok Pahalı |
| Erik Claesson | Charles Sagoe Jr | Reddet | -1.27 | 91% | Çok Pahalı |
| Erik Claesson | William Lykke | Reddet | -0.90 | 65% | Çok Pahalı |
| Erik Claesson | Elias Jemal | Reddet | -0.80 | 58% | Çok Pahalı |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Theodor Lundbergh | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 267750.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Sotirios Papagiannopoulos | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 54000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Theodor Lundbergh | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.45 | 1.61 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Sotirios Papagiannopoulos | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.32 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Elias Jemal | İzlemeye Devam | — | 0.90 | ✓ | — | 0.10 | 1.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Pascal Gregor | İzlemeye Devam | — | 0.66 | — | — | 0.20 | 0.32 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Max Croon | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.39 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Noah Åstrand John | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.57 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Henrik Falchener | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 6.61 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oliver Villadsen | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 8.11 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Elias Jemal | Onayla | 0.90 | 58% | Rol Uyumlu | |
| Sebastian Forsberg | Pascal Gregor | Onayla | 0.66 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Theodor Lundbergh | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.45 | 1.61 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Sotirios Papagiannopoulos | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.32 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Elias Jemal | İzlemeye Devam | — | 0.90 | ✓ | — | 0.10 | 1.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Pascal Gregor | İzlemeye Devam | — | 0.66 | — | — | 0.20 | 0.32 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Max Croon | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.39 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Noah Åstrand John | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.57 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Henrik Falchener | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 6.61 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oliver Villadsen | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 8.11 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Elias Jemal | Onayla | 0.90 | 58% | Rol Uyumlu | |
| Sebastian Forsberg | Pascal Gregor | Onayla | 0.66 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Theodor Lundbergh | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.25 | 1.28 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Sotirios Papagiannopoulos | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.26 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Elias Jemal | İzlemeye Devam | — | 0.90 | ✓ | — | 0.10 | 0.96 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Pascal Gregor | İzlemeye Devam | — | 0.66 | — | — | 0.20 | 0.26 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Max Croon | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Colin Rösler | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.48 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Noah Åstrand John | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.46 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Henrik Falchener | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 5.28 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oliver Villadsen | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 6.48 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Elias Jemal | Onayla | 0.90 | 58% | Rol Uyumlu | |
| Sebastian Forsberg | Pascal Gregor | Onayla | 0.66 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Theodor Lundbergh | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.25 | 1.28 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Sotirios Papagiannopoulos | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.26 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Elias Jemal | İzlemeye Devam | — | 0.90 | ✓ | — | 0.10 | 0.96 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Pascal Gregor | İzlemeye Devam | — | 0.66 | — | — | 0.20 | 0.26 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Robin Olsen | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.35 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Max Croon | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Colin Rösler | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.48 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Noah Åstrand John | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.46 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Henrik Falchener | Reddet | #24 | -0.27 | — | — | 1.50 | 36.26 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oliver Villadsen | Reddet | — | -0.16 | — | — | 1.50 | 6.48 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Elias Jemal | Onayla | 0.90 | 58% | Rol Uyumlu | |
| Sebastian Forsberg | Pascal Gregor | Onayla | 0.66 | 58% | Rol Uyumlu |
| Henrik Falchener | Daha Fazla Bilgi | -0.16 | 40% | Düşük Güven | |
| Erik Claesson | Henrik Falchener | Daha Fazla Bilgi | -0.11 | 40% | Düşük Güven |
| Oliver Villadsen | Daha Fazla Bilgi | -0.16 | 40% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Charlie Pavey | İzlemeye Devam | — | 0.69 | — | — | 0.20 | 0.72 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Anton Niwinski Persson | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Hugo Sosa | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Tex Jeppsson Bergqvist | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.08 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Elias Jemal | İzlemeye Devam | — | 0.90 | ✓ | — | 0.10 | 0.41 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kenan Busuladžić | İzlemeye Devam | — | 0.66 | — | — | 0.20 | 1.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Malkolm Nilsson Säfqvist | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Emil Berg | Charlie Pavey | Onayla | 0.69 | 65% | Rol Uyumlu |
| Elias Jemal | Onayla | 0.90 | 58% | Rol Uyumlu | |
| Sebastian Forsberg | Kenan Busuladžić | Onayla | 0.66 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Anton Niwinski Persson | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Hugo Sosa | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Tex Jeppsson Bergqvist | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.08 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Andrej Đurić | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Fredrik Nissen | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Anton Niwinski Persson | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Hugo Sosa | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Tex Jeppsson Bergqvist | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.08 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Andrej Đurić | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Fredrik Nissen | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Anton Niwinski Persson | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Hugo Sosa | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Tex Jeppsson Bergqvist | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.08 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Colin Rösler | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Andrej Đurić | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Fredrik Nissen | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Anton Niwinski Persson | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Hugo Sosa | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Tex Jeppsson Bergqvist | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Colin Rösler | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Andrej Đurić | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.08 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Fredrik Nissen | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Son Kulüp | Pozisyon | Grup | GS | PS | Güven | Ücret | Son Görülme | Resmi | Hazırlık |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Giuseppe Bovalina | Orebro | DR | Defans | 85 | 104 | 95% | 700.0K | 23.10.2027 | 32 | 4 |
| Rasmus Sandberg | Orebro | GK | Kaleci | 98 | 116 | 95% | 1.3M | 23.10.2027 | 29 | 1 |
| Mads Bomholt | GIF Sundsvall | DM | Defans | 96 | 112 | 65% | 1.4M | 16.10.2027 | 2 | 0 |
| Charles Sagoe Jr | Kalmar FF | AMR | Orta Saha | 112 | 133 | 91% | 4.1M | 18.09.2027 | 3 | 1 |
| Andrés Madruga | Falkenberg | DC | Defans | 102 | 115 | 65% | 1.3M | 28.08.2027 | 2 | 0 |
| Lorenzo Couture | Falkenberg | DM | Defans | 93 | 107 | 65% | 1.1M | 28.08.2027 | 2 | 0 |
| Tomás Olase | Falkenberg | DM | Defans | 99 | 117 | 65% | 2.0M | 28.08.2027 | 2 | 0 |
| Julius Beck | IF Elfsborg | DM | Defans | 88 | 103 | 82% | 950.0K | 07.08.2027 | 3 | 0 |
| William Lykke | Halmstad | GK | Kaleci | 95 | 108 | 65% | 750.0K | 26.06.2027 | 2 | 0 |
| Emmanuel Yeboah | Halmstad | AMR | Orta Saha | 97 | 123 | 48% | 1.8M | 26.06.2027 | 1 | 0 |
| Diego Arroyo | Orebro | DL | Defans | 99 | 125 | 95% | 1.3M | 22.05.2027 | 8 | 0 |
| Ianis Hagi | Orebro | DR | Defans | 96 | 126 | 95% | 1.1M | 22.05.2027 | 8 | 0 |
| Jeremy Agbonifo | BK Hacken | AMR | Orta Saha | 98 | 118 | 48% | 1.0M | 22.05.2027 | 1 | 0 |
| El Sayed Osama | Falkenberg | DC | Defans | 95 | 125 | 48% | 1.2M | 15.05.2027 | 1 | 0 |
| Marios Balamotis | Orebro | GK | Kaleci | 85 | 105 | 77% | 400.0K | 08.05.2027 | 0 | 6 |
| Mark Ugboh | IFK Norrkoping | GK | Kaleci | 105 | 129 | 48% | 1.2M | 17.04.2027 | 1 | 0 |
| Junnosuke Suzuki | IFK Norrkoping | DR | Defans | 100 | 126 | 48% | 1.9M | 17.04.2027 | 1 | 0 |
| Jakub Markovič | IFK Norrkoping | GK | Kaleci | 98 | 111 | 28% | 1.2M | 17.04.2027 | 0 | 1 |
| Achraf Dari | Kalmar FF | DC | Defans | 109 | 124 | 48% | 1.5M | 19.09.2026 | 1 | 0 |
| Júnior Brumado | Kalmar FF | ST | Forvet | 88 | 109 | 48% | 800.0K | 19.09.2026 | 1 | 0 |
| Elias Jemal | IFK Norrkoping | AMR | Orta Saha | 77 | 93 | 58% | 200.0K | 01.08.2026 | 1 | 1 |
| Oyuncu | Grup | Gözl. GS | Kaydedildi | Güven | Öneri |
|---|---|---|---|---|---|
| Henrik Falchener | Defans | 95 | 31.08.2026 | 40% | Hemen Al |
| Oliver Villadsen | Defans | 103 | 31.08.2026 | 40% | Düşün |