Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $29K |
| Maç Günü Geliri | $56K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $4K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $317K |
| Personel Maaşları | $58K |
| Tesis Bakımı | $135K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Aug 2033 |
$90K |
$510K |
$-420K |
$-20.3M |
| Jul 2033 |
$89K |
$510K |
$-420K |
$-19.8M |
| Jun 2033 |
$89K |
$510K |
$-421K |
$-19.4M |
| May 2033 |
$90K |
$487K |
$-397K |
$-19.0M |
| Apr 2033 |
$89K |
$487K |
$-397K |
$-18.6M |
| Mar 2033 |
$90K |
$487K |
$-397K |
$-18.2M |
| Feb 2033 |
$90K |
$483K |
$-394K |
$-17.8M |
| Jan 2033 |
$90K |
$1.3M |
$-1.2M |
$-17.4M |
| Dec 2032 |
$2.0M |
$505K |
$1.5M |
$-16.2M |
| Nov 2032 |
$90K |
$505K |
$-415K |
$-17.7M |
| Oct 2032 |
$90K |
$505K |
$-414K |
$-17.3M |
| Sep 2032 |
$90K |
$505K |
$-415K |
$-16.8M |