| TV Geliri | $3.4M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $172K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $2.3M |
| Personel Maaşları | $57K |
| Transfer Amortismanı | $56K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $55K |
| Tesis Bakımı | $654K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Nov 2027 | $3.6M | $3.1M | $428K | $30.5M |
| Oct 2027 | $3.6M | $3.9M | $-378K | $30.0M |
| Sep 2027 | $3.2M | $3.3M | $-33K | $30.3M |
| Aug 2027 | $3.6M | $3.2M | $410K | $30.3M |
| Jul 2027 | $8.1M | $2.2M | $5.9M | $29.8M |
| Jun 2027 | $3.6M | $2.4M | $1.2M | $23.8M |
| May 2027 | $3.7M | $2.3M | $1.4M | $22.6M |
| Apr 2027 | $3.7M | $3.1M | $584K | $21.1M |
| Mar 2027 | $3.8M | $2.2M | $1.5M | $20.5M |
| Feb 2027 | $1.8M | $2.0M | $-207K | $18.9M |
| Jan 2027 | $1.7M | $2.0M | $-315K | $19.1M |
| Dec 2026 | $440K | $1.8M | $-1.4M | $19.3M |