| TV Geliri | $416K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $11K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $64K |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $375K |
| Personel Maaşları | $23K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $87K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $30K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jan 2028 | $491K | $794K | $-302K | $-5.8M |
| Dec 2027 | $159K | $510K | $-352K | $-5.5M |
| Nov 2027 | $159K | $676K | $-517K | $-5.2M |
| Oct 2027 | $156K | $582K | $-426K | $-4.7M |
| Sep 2027 | $171K | $481K | $-310K | $-4.2M |
| Aug 2027 | $96K | $515K | $-419K | $-3.9M |
| Jul 2027 | $81K | $461K | $-380K | $-3.5M |
| Jun 2027 | $72K | $454K | $-382K | $-3.1M |
| May 2027 | $76K | $448K | $-373K | $-2.8M |
| Apr 2027 | $83K | $460K | $-376K | $-2.4M |
| Mar 2027 | $28K | $442K | $-415K | $-2.0M |
| Feb 2027 | $5K | $438K | $-433K | $-1.6M |