| TV Geliri | $2.8M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $211K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $73K |
| Oyuncu Maaşları | $2.3M |
| Personel Maaşları | $58K |
| Transfer Amortismanı | $84K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $758K |
| Tesis Bakımı | $719K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jul 2027 | $3.0M | $3.9M | $-904K | $6.3M |
| Jun 2027 | $3.0M | $3.6M | $-619K | $7.1M |
| May 2027 | $2.9M | $3.6M | $-662K | $7.7M |
| Apr 2027 | $3.3M | $3.7M | $-446K | $8.3M |
| Mar 2027 | $3.7M | $3.8M | $-113K | $8.6M |
| Feb 2027 | $4.3M | $3.8M | $456K | $8.7M |
| Jan 2027 | $6.8M | $3.3M | $3.5M | $8.1M |
| Dec 2026 | $3.7M | $3.3M | $475K | $4.5M |
| Nov 2026 | $1.5M | $3.1M | $-1.6M | $4.0M |
| Oct 2026 | $1.7M | $3.9M | $-2.2M | $5.4M |
| Sep 2026 | $672K | $1.8M | $-1.1M | $7.5M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $12.7M |