| TV Geliri | $1K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $319 |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $8K |
| Oyuncu Maaşları | $111K |
| Personel Maaşları | $16K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $25K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $4K |
| Tesis Bakımı | $70K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Aug 2027 | $10K | $227K | $-217K | $-1.7M |
| Jul 2027 | $4K | $225K | $-221K | $-1.5M |
| Jun 2027 | $3K | $213K | $-210K | $-1.3M |
| May 2027 | $3K | $202K | $-199K | $-1.1M |
| Apr 2027 | $3K | $205K | $-202K | $-873K |
| Mar 2027 | $4K | $197K | $-193K | $-671K |
| Feb 2027 | $5K | $203K | $-198K | $-477K |
| Jan 2027 | $2K | $207K | $-205K | $-279K |
| Dec 2026 | $35K | $194K | $-159K | $-75K |
| Nov 2026 | $2K | $193K | $-191K | $85K |
| Oct 2026 | $2K | $225K | $-223K | $276K |
| Sep 2026 | $34K | $135K | $-101K | $499K |