Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $635K |
| Maç Günü Geliri | $1.3M |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $122K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $719K |
| Personel Maaşları | $100K |
| Tesis Bakımı | $185K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Aug 2027 |
$5.5M |
$1.0M |
$4.5M |
$79.6M |
| Jul 2027 |
$3.4M |
$1.2M |
$2.2M |
$75.0M |
| Jun 2027 |
$29.4M |
$822K |
$28.6M |
$72.8M |
| May 2027 |
$2.1M |
$822K |
$1.3M |
$44.3M |
| Apr 2027 |
$2.1M |
$822K |
$1.2M |
$43.0M |
| Mar 2027 |
$2.6M |
$834K |
$1.8M |
$41.8M |
| Feb 2027 |
$19.7M |
$9.4M |
$10.3M |
$40.0M |
| Jan 2027 |
$2.7M |
$1.1M |
$1.6M |
$29.7M |
| Dec 2026 |
$2.1M |
$1.1M |
$1.0M |
$28.1M |
| Nov 2026 |
$2.1M |
$1.1M |
$1.0M |
$27.1M |
| Oct 2026 |
$2.1M |
$1.1M |
$1.0M |
$26.1M |
| Sep 2026 |
$16.2M |
$13.9M |
$2.2M |
$25.1M |