| TV Geliri | $3.1M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $119K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $1.9M |
| Personel Maaşları | $66K |
| Transfer Amortismanı | $51K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $760K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Apr 2028 | $3.2M | $2.8M | $443K | $4.1M |
| Mar 2028 | $3.2M | $2.3M | $866K | $3.6M |
| Feb 2028 | $3.2M | $3.1M | $52K | $2.7M |
| Jan 2028 | $3.2M | $2.4M | $787K | $2.6M |
| Dec 2027 | $3.2M | $2.6M | $583K | $1.7M |
| Nov 2027 | $3.2M | $2.7M | $466K | $1.1M |
| Oct 2027 | $3.2M | $2.5M | $660K | $574K |
| Sep 2027 | $3.5M | $2.2M | $1.3M | $-137K |
| Aug 2027 | $1.2M | $2.1M | $-889K | $-1.5M |
| Jul 2027 | $1.2M | $2.0M | $-724K | $-665K |
| Jun 2027 | $4.3M | $1.9M | $2.4M | $8K |
| May 2027 | $1.2M | $1.9M | $-632K | $-2.5M |