| TV Geliri | $1.4M |
| Sıralama TV Bonusu | $276K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $80K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $13K |
| Oyuncu Maaşları | $108K |
| Personel Maaşları | $13K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $60K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Aug 2028 | $2.0M | $181K | $1.8M | $958K |
| Jul 2028 | $1.7M | $190K | $1.5M | $-884K |
| Jun 2028 | $684K | $217K | $467K | $-2.4M |
| May 2028 | $175K | $225K | $-50K | $-2.9M |
| Apr 2028 | $36K | $224K | $-188K | $-2.8M |
| Mar 2028 | $13K | $218K | $-205K | $-2.6M |
| Feb 2028 | $13K | $249K | $-235K | $-2.4M |
| Jan 2028 | $13K | $307K | $-293K | $-2.2M |
| Dec 2027 | $103K | $197K | $-94K | $-1.9M |
| Nov 2027 | $14K | $194K | $-180K | $-1.8M |
| Oct 2027 | $13K | $219K | $-205K | $-1.6M |
| Sep 2027 | $27K | $192K | $-165K | $-1.4M |