Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $56K |
| Maç Günü Geliri | $8K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $8K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $94K |
| Personel Maaşları | $40K |
| Tesis Bakımı | $45K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Jul 2035 |
$72K |
$179K |
$-108K |
$-17.0M |
| Jun 2035 |
$73K |
$180K |
$-107K |
$-16.9M |
| May 2035 |
$72K |
$180K |
$-108K |
$-16.8M |
| Apr 2035 |
$73K |
$180K |
$-107K |
$-16.7M |
| Mar 2035 |
$72K |
$180K |
$-107K |
$-16.6M |
| Feb 2035 |
$72K |
$180K |
$-108K |
$-16.4M |
| Jan 2035 |
$73K |
$958K |
$-885K |
$-16.3M |
| Dec 2034 |
$72K |
$180K |
$-108K |
$-15.5M |
| Nov 2034 |
$72K |
$180K |
$-107K |
$-15.3M |
| Oct 2034 |
$73K |
$180K |
$-107K |
$-15.2M |
| Sep 2034 |
$72K |
$179K |
$-107K |
$-15.1M |
| Aug 2034 |
$72K |
$179K |
$-107K |
$-15.0M |