| TV Geliri | $108K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $8K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $12K |
| Oyuncu Maaşları | $94K |
| Personel Maaşları | $10K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $60K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $130K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Apr 2028 | $128K | $294K | $-165K | $-4.0M |
| Mar 2028 | $62K | $293K | $-232K | $-3.9M |
| Feb 2028 | $61K | $283K | $-223K | $-3.6M |
| Jan 2028 | $62K | $413K | $-352K | $-3.4M |
| Dec 2027 | $102K | $282K | $-180K | $-3.1M |
| Nov 2027 | $12K | $278K | $-266K | $-2.9M |
| Oct 2027 | $13K | $294K | $-281K | $-2.6M |
| Sep 2027 | $40K | $282K | $-242K | $-2.3M |
| Aug 2027 | $39K | $276K | $-238K | $-2.1M |
| Jul 2027 | $28K | $266K | $-238K | $-1.9M |
| Jun 2027 | $10K | $250K | $-240K | $-1.6M |
| May 2027 | $9K | $247K | $-238K | $-1.4M |